КУЛЬТУРА. ОСВІТА


Новина із категорії: Культура. Освіта, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

В Главку поліції нагородили переможців дитячого творчого конкурсу

Дата: 20-04-2017, 08:52.

В Главку поліції нагородили переможців дитячого творчого конкурсу Нагороди дітлахам вручив начальник Головного управління Нацполіції у Черкаській області Валерій Лютий. Роботи переможців регіонального конкурсу братимуть участь у фіналі конкурсу, який пройде у місті Київ. Про це «Нова Доба» дізналася від ГУ НП у Черкаській області.

Щорічно на Черкащині проводять Всеукраїнський творчий конкурс «Молоде покоління за безпеку дорожнього руху». Цього року у змаганнях взяли учні шкіл та вихованці позашкільних навчальних закладів з усіх сіл, містечок та районів області.

Конкурс тривав два місяці. За цей час до управління превентивної діяльності ГУ НП в Черкаській області надійшло понад дві сотні творчих робіт різного характеру. Діти намагалися відобразити своє бачення безпеки на дорозі малюнками, аплікацією, вишивкою та в інші способи. Обрати переможців виявилося непросто, адже кожна робота була по-своєму цікава та неповторна.

Сьогодні в актовому залі Головного управління Нацполіції переможців конкурсу нагородили грамотами та подарунками.

Уже незабаром кращі роботи братимуть участь у фіналі Всеукраїнськоготворчого конкурсу «Молоде покоління за безпеку дорожнього руху», що відбудеться у столиці.

Теги: черкаси, черкаська область, ГУ НП в Черкаській області, творчий конкурс, безпека дорожнього руху


Черкаси наживо

Трійко здорових малюків нещодавно народила черкащанка в обласному перинатальному центрі. Двоє хлопчиків та дівчинка-крихітка зявилися на світ
Антоніо Коррейя закінчив роботу над першим стінописом у Черкасах. За тиждень на тлі школи №15 португалець намалював ластівок, які обминають стовпи.
< >
Без планів на літо ...
Юлія Вовкодав, RSS
Все минеться ...
Анна Крутіхіна, RSS
Прощай ...
Лев Хмельковський, RSS
Люди, як кораблі ...
Ірина Семенова, RSS
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o