КУЛЬТУРА. ОСВІТА


Новина із категорії: Культура. Освіта, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

В Главку поліції нагородили переможців дитячого творчого конкурсу

Дата: 20-04-2017, 08:52.

В Главку поліції нагородили переможців дитячого творчого конкурсу Нагороди дітлахам вручив начальник Головного управління Нацполіції у Черкаській області Валерій Лютий. Роботи переможців регіонального конкурсу братимуть участь у фіналі конкурсу, який пройде у місті Київ. Про це «Нова Доба» дізналася від ГУ НП у Черкаській області.

Щорічно на Черкащині проводять Всеукраїнський творчий конкурс «Молоде покоління за безпеку дорожнього руху». Цього року у змаганнях взяли учні шкіл та вихованці позашкільних навчальних закладів з усіх сіл, містечок та районів області.

Конкурс тривав два місяці. За цей час до управління превентивної діяльності ГУ НП в Черкаській області надійшло понад дві сотні творчих робіт різного характеру. Діти намагалися відобразити своє бачення безпеки на дорозі малюнками, аплікацією, вишивкою та в інші способи. Обрати переможців виявилося непросто, адже кожна робота була по-своєму цікава та неповторна.

Сьогодні в актовому залі Головного управління Нацполіції переможців конкурсу нагородили грамотами та подарунками.

Уже незабаром кращі роботи братимуть участь у фіналі Всеукраїнськоготворчого конкурсу «Молоде покоління за безпеку дорожнього руху», що відбудеться у столиці.

Теги: черкаси, черкаська область, ГУ НП в Черкаській області, творчий конкурс, безпека дорожнього руху


Черкаси наживо

Замість лімузинів, високих підборів та краваток – віз, вишиванки та плахти. На Черкащині взялися за відродження місцевих весільних традицій. Інформує
Більше місяця минуло після жахливого буревію, що пронісся Черкащиною. Тоді найбільше постраждали райони лівобережжя, зокрема Золотоноша. Не обійшлося
< >
На виставці ...
Олексій Юрін, RSS
Отож – почнемо?! ...
Володимир Даник, RSS