КУЛЬТУРА. ОСВІТА


Новина із категорії: Культура. Освіта, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

В Главку поліції нагородили переможців дитячого творчого конкурсу

Дата: 20-04-2017, 08:52.

В Главку поліції нагородили переможців дитячого творчого конкурсу Нагороди дітлахам вручив начальник Головного управління Нацполіції у Черкаській області Валерій Лютий. Роботи переможців регіонального конкурсу братимуть участь у фіналі конкурсу, який пройде у місті Київ. Про це «Нова Доба» дізналася від ГУ НП у Черкаській області.

Щорічно на Черкащині проводять Всеукраїнський творчий конкурс «Молоде покоління за безпеку дорожнього руху». Цього року у змаганнях взяли учні шкіл та вихованці позашкільних навчальних закладів з усіх сіл, містечок та районів області.

Конкурс тривав два місяці. За цей час до управління превентивної діяльності ГУ НП в Черкаській області надійшло понад дві сотні творчих робіт різного характеру. Діти намагалися відобразити своє бачення безпеки на дорозі малюнками, аплікацією, вишивкою та в інші способи. Обрати переможців виявилося непросто, адже кожна робота була по-своєму цікава та неповторна.

Сьогодні в актовому залі Головного управління Нацполіції переможців конкурсу нагородили грамотами та подарунками.

Уже незабаром кращі роботи братимуть участь у фіналі Всеукраїнськоготворчого конкурсу «Молоде покоління за безпеку дорожнього руху», що відбудеться у столиці.

Теги: черкаси, черкаська область, ГУ НП в Черкаській області, творчий конкурс, безпека дорожнього руху


Черкаські обранці порівняли політичне життя міста із кінострічками та серіалами. Свої мистецькі враженння переповіли журналістам телеканалу ВІККА.
Комедію «Гамлет і Джульєтта» представили у Майстерні Акутальної Творчості цими вихідними. Актори, окрім того, що змушують глядача сміятися,
< >
Черкаси – місто книжне ...
Василь Теремко, RSS
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o