СУСПІЛЬСТВО


Новина із категорії: Новини » Суспільство

Роздрукувати        Друкована версія

Сергія Томіленка обрано головою НСЖУ

Дата: 21-04-2017, 09:22.

Сергія Томіленка обрано головою НСЖУ Наступних п'ять років найбільшу українську журналістську організацію − Національну спілку журналістів України − очолюватиме Сергій Томіленко, повідомляють Українські новини.

Таке рішення було ухвалено на 14-му з'їзді НСЖУ в Києві шляхом таємного голосування.

За кандидатуру Сергія Томіленка віддали в другому турі свої голоси 131 з 258 делегатів з'їзду. У ході з'їзду на пост глави НСЖУ було висунуто шість кандидатів. Крім Сергія Томіленка участь у виборах глави брали Сергій Омельчук, Валерій Бебик, Гліб Головченко, Олександр Бухтатий і Віктор Чамара.

Колектив редакції «Нова Доба» вітає першого головного редактора видання з обранням на посаду голови НСЖУ. Бажаємо наснаги й натхнення на нові звершення, успіхів в усіх починаннях, невичерпних сил та міцного здоров’я.

Теги: черкаси, черкаська область, Сергій Томіленко, обрання, голова, НСЖУ, голосування


Черкаські обранці порівняли політичне життя міста із кінострічками та серіалами. Свої мистецькі враженння переповіли журналістам телеканалу ВІККА.
Комедію «Гамлет і Джульєтта» представили у Майстерні Акутальної Творчості цими вихідними. Актори, окрім того, що змушують глядача сміятися,
< >
Черкаси – місто книжне ...
Василь Теремко, RSS
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o