АФІША


Нова доба рекомендує відвідати:

Новина із категорії: Афіша

Роздрукувати        Друкована версія

Вистава «НАТАЛКА ПОЛТАВКА»

Дата: 17-01-2018, 18:33.

Комунальний заклад «Черкаський академічний обласний український музично-драматичний театр імені Т.Г.Шевченка Черкаської обласної ради»
запрошує на прем’єру вистави


Музика Миколи Лисенка
НАТАЛКА ПОЛТАВКА (Іван Котляревський)
українська опера на 2 дії

Батьки Наталки взяли до себе в приймаки (всиновили) Петра. Наталка з Петром покохали одне одного та батько вигнав Петра з дому, тому він змушений піти в наймити.

Батько Наталки помирає, родина збідніла та вдова Терпелиха продає маєток, забирає доньку та купує в селі невеличку хату.

Возний Тетерваковський сватається до Наталки. Мати хоче, щоб Наталка жила в достатку, тому разом із сільським Виборним Макогоненком умовляють Наталку, щоб та прийняла пропозицію Тетерваковського. Наталка зі сльозами на очах пов’язує рушники старостам від Возного.

Повертається Петро вже вільний. Микола, родич Терпилів розповідає Наталці, що повернувся Петро. Наталка та Петро зустрічаються. Возний вражений тим, що Петро дуже кохає Наталку (Петро віддає Наталці все, що нажив за ці роки, щоб пан Возний ніколи не дорікнув їй, що взяв бідну дівчину), все прощає та благословляє молодих.

Організатор: Музично-драматичний театр ім. Т. Г. Шевченка
Дата: 18 лютого 2018, 17:00
Де:в приміщенні Будинку культури імені Івана Кулика
Адреса: вул. Благовісна, 170
Деталі за тел.: (0472) 36-07-21 (каса), (0472) 36-07-18 (адміністратор)
Ціна – від 30 грн

Теги: черкаси, черкаська область, вистава, театр, Наталка Полтавка


Черкаси наживо

День пухнастих та вусатих. 17 лютого частина Європи відзначаэ День котів. Журналісти познайомили глядачів із колоритними черкаськими чотирилапими.
Після танення снігу деякі черкаські вулиці перетворюються на ставки. На незаасфальтованих ділянках утворюються глибокі ями. Така ситуація виникла й
Про свято Стрітення ...
Сергій Мошенський, RSS
Пісні чужої війни ...
Владислав Бедринець, RSS
Про кохання від мами ...
Юлія Фомічова, RSS
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o