КРИМІНАЛ


Новина із категорії: Новини » Кримінал

Роздрукувати        Друкована версія

У Черкасах чоловік влучив із рушниці у малу дитину

Дата: 18-05-2017, 15:28.

У Черкасах чоловік влучив із рушниці у малу дитину Намагаючись поцілити в лисицю, чоловік влучив у трирічну дитину. Хлопчика доставлено до лікарні, де його прооперують. Відкрито кримінальне провадження. Про це «Нова Доба» дізналася від ГУ НП у Черкаській області.

Інформацію про те, що до черкаської лікарні доставлено трирічну дитину з вогнепальним пораненням, отримали працівники Черкаського відділення поліції. Спілкуючись з рідними хлопчика, правоохоронці з’ясували, що дитина гралася на вулиці біля двору. Вони почули постріл, після якого хлопчик зайшов на подвір’я та сказав, що його поранено.

Поліцейські з’ясували, що стріляв сусід потерпілих. Як встановлено, чоловік є власником мисливської вогнепальної зброї. Сьогодні на територію його домоволодіння забігла лисиця – він дістав мисливську рушницю та здійснив постріл, намагаючись влучити у звіра, проте поцілив у дитину.

На даний час зброя вилучена, відкрито кримінальне провадження за частиною 4 статті 296(Хуліганство) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі строком до семи років.

Теги: черкаси, черкаська область, рушниця, зброя, вогнепальна зброя, дитина


Черкаси наживо

Цілющі козацькі води. Вилікувати хвороби шлунка, укріпити імунітет – можна і на Черкащині. Водні процедури – безкоштовні і без черг. А ще – невідомі
Смугасті ягоди уже дедалі частіше з'являються на черкаських ринках, та чи є безпечним такий ранній урожай? Журналісти «ВІККА» вирушили на ринок із
< >
Журавлиний крик ...
Анна Григорович, RSS
Як ми боролися з самогоном ...
Лев Хмельковський, RSS
Марилька з Млієва ...
Володимир Чос, RSS
Закордонні марки України ...
Лев Хмельковський, RSS
Повстання охопили Україну ...
Лев Хмельковський, RSS