ПОЛІТИКА


Новина із категорії: Політика, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

В Умані почали готуватися до цьогорічного святкування Рош-га-Шана

Дата: 16-06-2017, 22:38.

В Умані почали готуватися до цьогорічного святкування Рош-га-Шана 15 червня міський голова Олександр Цебрій провів засідання робочої групи виконавчого комітету Уманської міської ради щодо оперативного розв’язання питань під час масового перебування в місті брацлавських хасидів у вересні цього року, на якому проаналізував стан прийому паломників-хасидів у 2016 році та зазначив, що минулого року на святкування Рош-га-Шана прибула рекордна кількість прочан. Про це «Нова Доба» дізналася від прес-служби Уманського місьвиконкому.

За прогнозами, цього року їх кількість становитиме на рівні минулого, що фактично становить понад третину населення міста. Така кількість людей на обмеженій території створює велике навантаження на інфраструктуру і потребує додаткових заходів щодо дотримання громадського порядку, санітарної очистки території, водо-, електро-, газозабезпечення тощо.

На засіданні керівники структурних підрозділів органів місцевого самоврядування, виконавчих, правоохоронних органів проінформували про підготовку служб до масового перебування брацлавських хасидів, обговорили проблемні питання щодо організації реєстрації паломників, приведення до норм чинного законодавства України об’єктів забудови, ліквідації стихійної торгівлі та узаконення всіх пунктів харчування, підготовки комунальних підприємств та укладання угод про надання послуг відповідними службами, забезпечення належних санітарно-технічних умов та охорони правопорядку в районі компактного розселення прочан та інші.

За підсумками наради були дані доручення відповідним структурним підрозділам, причетним до прийому паломників.

На завершення Олександр Володимирович висловив впевненість, що робоча група, служби міської ради, підприємства, що надають послуги, зроблять все необхідне аби святкування іудейського нового року пройшло на належному рівні, а уманчани не відчули дискомфорту.

Довідково: У вересні – жовтні минулого року до міста Умань на святкування Рош-га-Шана прибула рекордна кількість брацлавських хасидів – 30 тисяч 520 осіб, з них: 2 тисячі 504 дитини та 17 жінок, з 22 країн. Найбільша кількість паломників із Держави Ізраїль – 29 тисяч 681 особа.

Приїзд здійснено 1134 автотранспортними засобами, з них: 340 автобусів, 864 мікроавтобуси, 27 легкових автомобілів.

Теги: черкаси, черкаська область, Умань, хасиди, робоча група, засідання


Черкаси наживо

Цілющі козацькі води. Вилікувати хвороби шлунка, укріпити імунітет – можна і на Черкащині. Водні процедури – безкоштовні і без черг. А ще – невідомі
Смугасті ягоди уже дедалі частіше з'являються на черкаських ринках, та чи є безпечним такий ранній урожай? Журналісти «ВІККА» вирушили на ринок із
< >
Закордонні марки України ...
Лев Хмельковський, RSS
Повстання охопили Україну ...
Лев Хмельковський, RSS
Автоматика на коліщатах ...
Владислав Бедринець, RSS