СУСПІЛЬСТВО


Новина із категорії: Новини » Суспільство

Роздрукувати        Друкована версія

Гороскоп від «Доби»

Дата: 19-06-2017, 07:18.

Гороскоп від «Доби» Овен. Залагоджуйте особисті проблеми та задовольняйте власні примхи. Цей день підкаже, як це все встигнути.

Тілець. Приведіть до ладу банківські рахунки та платежі. Необґрунтоване занепокоєння зникне, щойно ви усе перевірите.

Близнюки. Проводьте потужну аналітичну роботу, аби визначитися чітко з пріоритетами на майбутні нові проекти.

Рак. Поточнюйте будь-які нюанси та додаткові вимоги контракту чи домовленості. Будьте обачними, впорядковуючи робочий простір.

Лев. Сьогодні вам пощастить виконати поставлені завдання цієї доби легко й просто. Використайте день для підбиття підсумків та роздумів.

Діва. У стандартні схеми дій та руху вписуйте оригінальні елементи. День готує багато приємних сюрпризів та знахідок.

Терези. Реагуйте спокійніше на нестандартні ситуації, контролюйте свої емоції та слова. Уважно стежте за можливостями цього дня.

Скорпіон. Систематизуйте набуті знання у чітку схему досягнення успіху. Нині чудовий час для оновлення переконань та алгоритмів.

Стрілець. Відносини з колегами та перемовини з колегами вдасться вивести на новий рівень за допомогою неординарних підходів та пропозицій.

Козеріг. Сьогодні день ухвалення складних та виважених рішень. Ніяких компромісів, обирайте лише те, що потрібно вам.

Водолій. Раціонально використовуйте час, знання та чужу допомогу. Краще проявіть особисті таланти та прагнення. Це зацікавить партнерів.

Риби. Наведіть лад у документах та зважте на якість своєї роботи – починаєте нехтувати важливими дрібницями. Оптимізуйте незручні відносини.

Теги: черкаси, черкаська область, новини черкас, черкаські новини, новини черкащини, Гороскоп, гороскоп на сьогодні, гороскоп для усіх знаків


Черкаси наживо

Трійко здорових малюків нещодавно народила черкащанка в обласному перинатальному центрі. Двоє хлопчиків та дівчинка-крихітка зявилися на світ
Антоніо Коррейя закінчив роботу над першим стінописом у Черкасах. За тиждень на тлі школи №15 португалець намалював ластівок, які обминають стовпи.
< >
Без планів на літо ...
Юлія Вовкодав, RSS
Все минеться ...
Анна Крутіхіна, RSS
Прощай ...
Лев Хмельковський, RSS
Люди, як кораблі ...
Ірина Семенова, RSS