СІЛЬСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО


Новина із категорії: Новини » Сільське господарство

Роздрукувати        Друкована версія

Протягом тижня в області прогнозують грози

Дата: 19-06-2017, 14:25.

Протягом тижня в області прогнозують грози Нинішній тиждень матиме нестійку погоду. Так, на початку тижня, під впливом антициклону із північного-заходу, ще збережеться погода без опадів, із температурою повітря: вночі 11−16°, вдень 25−30°. 21 та 23 червня, із проходженням атмосферних фронтів північно-західного циклону, пройдуть короткочасні, грозові дощі та дещо похолодає: вночі 7−12º, вдень 20−25º. Така погода збережеться до кінця поточного тижня, повідомляє начальник Черкаського обласного центру з гідрометеорології Віталій Постригань. «Нова Доба» про це дізналася в Черкаському обласному центрі з гідрометеорології.

За його словами, після тривалого дефіциту опадів на Черкащині в минулі вихідні спостерігалися дощі різної інтенсивності у супроводі гроз. Дощі були пов’язані з атмосферними фронтами, які переміщувалися з південного заходу через наш регіон. Усього 17–18 червня по області випало від 4 до 43 мм опадів, що відповідає 15−153 % декадної норми червня.

Віталій Постригань також додав, що така кількість дощів зумовила списання показника пожежної небезпеки в екосистемах області до малої (2 класу). В районі Сміли та Чигирина, де суттєвих дощів не було, пожежна небезпека залишилася без змін – середня (3 клас).

Теги: черкаси, черкаська область, грози, опади, погода, температура, гідрометцентр


Черкаси наживо

Трійко здорових малюків нещодавно народила черкащанка в обласному перинатальному центрі. Двоє хлопчиків та дівчинка-крихітка зявилися на світ
Антоніо Коррейя закінчив роботу над першим стінописом у Черкасах. За тиждень на тлі школи №15 португалець намалював ластівок, які обминають стовпи.
< >
Без планів на літо ...
Юлія Вовкодав, RSS
Все минеться ...
Анна Крутіхіна, RSS
Прощай ...
Лев Хмельковський, RSS
Люди, як кораблі ...
Ірина Семенова, RSS