Новина із категорії: Анна Сакун, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Все минеться

Все минеться
Анна Сакун, RSS
Дата: 20-06-2017, 15:21.
Все минеться. Цей вогонь згасне, хвилі відпливуть у далечінь, а зорі наступної ночі світитимуть уже іншим. Все минає. Вітер порушує кордони, обіймаючи на прощання, стрімголов летить у незвіданне. Все минає. Із кожною іскрою, що тліє й віддає усю себе.
Все минеться
Все минеться. Ті кроки лунають уже лише в голові, а непевні доторки стають витвором уяви. Все минає. Із димом, що гірким присмаком на губах втрачає тепло. Із п'янким ароматом трав, що уже не дурманить і не кличе за собою.

Все минає... Мине радість, сум, біль і минуть спогади. Все минає, і це також мине. Залишиться лиш світ у свої неповторній красі і величі, а ми... ми минемо загравою у літньому небі, відблиском сонця за небокраєм, заблищимо вогнями... Все минеться.

Photo by Анна Крутіхіна


Теги: черкаси, черкаська область, новини черкас, черкаські новини, новини черкащини, психологія, світ, плинність часу

Черкаси наживо

17 жовтня до Дня захисника України в Черкасах відбудеться презентація заключного етапу черкаського циклу Всеукраїнського соціального проекту
Черепи в кілька рядів знайшли на городі у жителя Чигирина. Археологи та антропологи називають це унікальною знахідкою. За їхніми словами, це можуьб
«Самотня» мама ...
Юлія Фомічова, RSS
Про книгу «Ретроград» ...
Лев Хмельковський, RSS