СПОРТ


Новина із категорії: Новини » Спорт

Роздрукувати        Друкована версія

У Чигирині футболісти змагаються за першість району

Дата: 19-07-2017, 19:35.

У Чигирині футболісти змагаються за першість району Завершилося І коло Чемпіонату Чигиринського району з міні-футболу, в якому беруть участь 6 команд: «Дніпро» (с.Стецівка), «Колос» (с.Рацеве), «Дніпро» (с.Тіньки), «Барселона» (с.Вершаці), «Ветеран» (м. Чигирин) та команда ФК «Чигирин». Про це «Нова Доба» дізналася в Чигиринській РДА.

Не зазнавши жодної поразки в турнірі та набравши 15 очок, І місце зайняла команда ФК «Чигирин», ІІ місце виборола молода та амбітна команда «Колос» з с.Рацеве. Гостра боротьба точилася за ІІІ місце, де три команди набрали по 6 очок і тільки по різниці м’ячів третіми стали футболісти з с. Стецівка.

Слід відмітити команду «Ветеран», яку представляють гравці за 60 років, і які є прикладом вірності своїй справі. Замикає турнірну таблицю, поступившись майстерністю лідерам, команда «Барселона» с.Вершаці.
22 липня розпочинаються ігри ІІ кола першості району з міні-футболу.

Теги: черкаси, черкаська область, команди, Чигирин, першість району, міні-футбол


Черкаси наживо

Напередодні дівчинку доправили на ґвинтокрилі з районної лікарні до Черкас. Її побив рідний батько. Мати розповіла, що пішла в магазин, дитина почала
У Черкасах власники собак породи хаскі розважають дітей катанням на собачій упряжці. Діти в захваті, веселіше від того і господарям собак та їхнім
Про щастя ...
Анна Сакун, RSS
Згадка про Сонце ...
Анна Сакун, RSS
Заквітчаємо вибоїни ...
Тетяна Очеретяна, RSS
Недільне чтиво ...
Іван Десятніков, RSS
Всім читати! Суд іде! ...
Владислав Бедринець, RSS