СУСПІЛЬСТВО


Новина із категорії: Новини » Суспільство

Роздрукувати        Друкована версія

На Уманщині повісилася мама двох маленьких діток

Дата: 4-08-2017, 13:57.

На Уманщині повісилася мама двох маленьких діток На Уманщині сталася страшна подія: молода жінка 1986 року народження, мама діток віком два місяці та два роки повісилася. Сталася ця страшна подія 3 серпня пізно ввечері у селі Танське Уманського району. Ймовірніше причиною її смерті став побутовий конфлікт. Про це повідомляє «Рідний край».

Як розповідають сусіди, молода жінка приїхала з дітьми до власної матері на постійне проживання. Офіційних стосунків вона не мала. Проте мати, доволі жорстока та конфліктна жінка, постійно скандалила і била дочку, чого та не витримала і покінчила життя самогубством.
Раніше в цій же сім’ї померло двоє дітей. Знову ж таки, вони були постійно побиті, голодні, недоглянуті, хворіли, але людська байдужість та безвідповідальність призвели до їхньої смерті.
На цей час малята-сироти перебувають в Уманській ЦРЛ. Старший хлопчик, якому 2 роки, має вроджену ваду зору. Дівчинці всього лиш 2 місяці від народження.

Звертаємося до всіх небайдужих! Сиротам потрібне харчування, памперси, одяг. Передати їм допомогу можна у дитяче відділення Уманської ЦРЛ.

Теги: черкаси, черкаська область, жінка, Уманщина, діти, трагедія


Черкаси наживо

Замість лімузинів, високих підборів та краваток – віз, вишиванки та плахти. На Черкащині взялися за відродження місцевих весільних традицій. Інформує
Більше місяця минуло після жахливого буревію, що пронісся Черкащиною. Тоді найбільше постраждали райони лівобережжя, зокрема Золотоноша. Не обійшлося
< >
На виставці ...
Олексій Юрін, RSS
Отож – почнемо?! ...
Володимир Даник, RSS