КУЛЬТУРА. ОСВІТА


Новина із категорії: День редакції, Культура. Освіта

Роздрукувати        Друкована версія

Духовно збагачуватися − до Будинку культури

Дата: 9-09-2017, 21:02.

Духовно збагачуватися − до Будинку культури До Центру культури та дозвілля на репетиції приходять усі: від діток до дорослих. Тут є колективи вокальні, хореографічні, народних інструментів, художнього читання та театру малих форм. На будь-який смак та для різних талантів.

Духовно збагачуватися − до Будинку культури


Гордість і Будинку культури, і села − хореографічний колектив східного танцю «Перлина». У своєму арсеналі мають численні нагороди на районних, обласних та всеукраїнських конкурсах. Займаються там близько 60 дітей різного віку та, навіть, дорослі жінки.
Тут же діє й сільська бібліотека, де є доступ до мережі Інтернет та читальна зала. Тож туди часто заходять школярі в пошуках інформації у «всесвітній павутині», а люди старшого віку навідуються традиційно за книжками.

Духовно збагачуватися − до Будинку культури


Також при Будинкові культури є музей історії села. Експонати збирали у Хлистунівці, упорядковували, щоб показати весь період життя – від давнини до сьогодення.

Теги: черкаси, черкаська область, Будинок культури, Хлистунівка, Городищина, колективи, концерти


Черкаси наживо

День пухнастих та вусатих. 17 лютого частина Європи відзначаэ День котів. Журналісти познайомили глядачів із колоритними черкаськими чотирилапими.
Після танення снігу деякі черкаські вулиці перетворюються на ставки. На незаасфальтованих ділянках утворюються глибокі ями. Така ситуація виникла й
Поет із Ковалівки ...
Володимир Даник, RSS
Про свято Стрітення ...
Сергій Мошенський, RSS
Пісні чужої війни ...
Владислав Бедринець, RSS
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o