СІЛЬСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО


Новина із категорії: Сільське господарство, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Біля черкаської дамби браконьєрам завадили екоінспектори

Дата: 26-09-2017, 22:27.

Біля черкаської дамби браконьєрам завадили екоінспектори 25 вересня о 4 годині ранку в районі станції Панське працівники Державної екологічної інспекції у Черкаській області спільно із патрульною поліцією міста Черкаси затримали двох місцевих жителів на гумовому човні. Про це «Нова Доба» дізналася від Держекоінспекції у Черкаській області.

У човні виявлені три мисинові сітки довжиною по 70 метрів кожна. Упіймати рибу в межах території природно-заповідного фонду загальнодержавного значення порушники не встигли.

На місці події склали два адміністративних протоколи за статтею 91 КУпАП. Матеріали готуються до передачі в судові органи. Гумовий човен та сітки вилучені до рішення суду.

Державна екологічна інспекція вкотре попереджає «любителів» браконьєрської риболовлі про продовження постійного контролю за дотриманням вимог природоохоронного законодавства на акваторії Кременчуцького водосховища в адміністративних межах Черкаської області.

Теги: черкаси, черкаська область, браконьєри, патрульна поліція, екоінспекція, риба


Черкаси наживо

Напередодні дівчинку доправили на ґвинтокрилі з районної лікарні до Черкас. Її побив рідний батько. Мати розповіла, що пішла в магазин, дитина почала
У Черкасах власники собак породи хаскі розважають дітей катанням на собачій упряжці. Діти в захваті, веселіше від того і господарям собак та їхнім
Про щастя ...
Анна Сакун, RSS
Згадка про Сонце ...
Анна Сакун, RSS
Заквітчаємо вибоїни ...
Тетяна Очеретяна, RSS
Недільне чтиво ...
Іван Десятніков, RSS
Всім читати! Суд іде! ...
Владислав Бедринець, RSS