КУЛЬТУРА. ОСВІТА


Новина із категорії: Культура. Освіта, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Святковим концертом привітали працівників культури Чигиринщини

Дата: 10-11-2017, 09:24.

Святковим концертом привітали працівників культури Чигиринщини Учора, 9 листопада, своє професійне свято відзначали працівники культури та майстри народного мистецтва.
Із вітальним словом до працівників будинків культури та клубних установ, бібліотек, учасників аматорських колективів Чигиринщини звернувся заступник голови районної державної адміністрації Микола Турик.

А також вручив грамоти районної державної адміністрації та районної ради Ользі Заєць, директору Головківського сільського Будинку культури, Ярославі Савченко, художньому керівнику Стецівського сільського Будинку культури, Ользі Мироненко, учаснику художньої самодіяльності Чигиринського районного Будинку культури, за особистий внесок у популяризацію та примноження культурної спадщини Богданового краю та з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва. «Нова Доба» про це дізналася в Чигиринській РДА.

Також приєдналися до привітань начальник відділу культури, туризму та взаємодії з громадськістю райдержадміністрації Галина Романенко та директор районного Будинку культури Світлана Перевізник і побажали здійснення всіх життєвих планів, надій та мрій.
Після офіційної частини свої музичні вітання подарували працівники районного Будинку культури.

Теги: черкаси, черкаська область, концерт, День працівників культури, вітання, Чигиринщина


Черкаси наживо

77-річний пенсіонер-денсер Олександр Ковальчук відкрив клуб танцю. Його учнями стали понад півсотні охочих танцювати. У репертуарі: фокстрот,
Борис Юхно, черкаський журналіст і письменник, у прямому ефірі телеканалу «Прямий» розповів про історію Черкас та власну книгу, присвячену періоду
Поезія оминула цензуру ...
Лев Хмельковський, RSS
На Андрія, у музеї ...
Юлія Вовкодав, RSS
Зоряні війни за гендерною ознакою ...
Владислав Бедринець, RSS
Горішок для мами ...
Юлія Фомічова, RSS
Варто читати старі календарі ...
Лев Хмельковський, RSS
Добро – поряд ...
Анна Сакун, RSS
Філософи... філософствують! ...
Володимир Даник, RSS