ПОЛІТИКА


Новина із категорії: Політика, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Працівникам «Черкасиобленерго» знову не виплачують зарплату

Дата: 14-11-2017, 13:29.

Працівникам «Черкасиобленерго» знову не виплачують зарплату Сьогодні на засіданні постійної депутатської комісії з питань ЖКГ розглянули звернення колективу ПАТ «Черкасиобленерго» щодо заборгованості з заробітної плати. Працівники підприємства не отримують її два останні місяці. А все тому, що Обленерго має заборгованість перед Енергоринком, яка виникла через заборгованість ПАТ «Азот» перед ПАТ «Черкасиобленерго». Про це «Нова Доба» дізналася від секретаря міської ради Олександра Радуцького на «Фейсбук».

Хімічний гігант спожив енергії на майже 1,7 млрд грн і не заплатив за це.

– Працівники «Обленерго» доведені до відчаю, звільняються й готові страйкувати. У зимовий період така ситуація є небезпечною. Саме тому на комісії ми вирішили звернутися до до мера Черкас та губернатора області з вимогою провести засідання комісій з надзвичайних ситуацій й у разі невирішення питання щодо виплати заборгованості, розглянути можливість запровадження в місті надзвичайого стану, – зазначив Олександр Радуцький.

Теги: черкаси, черкаська область, Черкасиобленерго, заборгованість по заробітній платі, зарплата, Обленерго, Азот


Черкаси наживо

Черкаський «Плюшкін». 76-річний черкасець понад 10 років складає на своєму подвір’ї непотріб. Речі збирає по смітниках і все несе додому. Сусіди
Росія повертає ракети на рейки ...
Лев Хмельковський, RSS
Донька Шевченківського краю ...
Сергій Мошенський, RSS
Є у Городищі – ...гуморист! ...
Володимир Даник, RSS