У Нечаївці визначили найкращих орієнтувальників області

Фінал Кубку Черкаської області з орієнтування бігом провели нещодавно у селі Нечаївка. У завершальних забігах на довгі дистанції взяли участь орієнтувальники з нашої області, а також колеги-спортсмени з Лубен. Про це «Нова Доба» дізналася з сайту «Черкаський Спорт».

Представники ДЮСШ «Мрія» у фіналі Кубку областізавершили змагання на таких сходинках п’єдесталу :

Хворостян Анастасія та В’юник Карина – 1 місце
Вадим Петрович – 2 місце
Пащина Роман та Пащина Катерина – 3 місце.

Не менш успішним фінал став і для Сіренко Анжеліки з Яснозір’я, яка в підсумку виборола срібну нагороду.

А для найменших 9-річних спортсменів із Сагунівки та Худяків їхні перші в житті змагання запам’яталися такими перемогами:
Майя Джулай виборола дві бронзи та Іван Селезень також з бронзовою нагородою. Качко Антон – золото, Папуша Вікторія – 2 і 3 місця, Сердитий Артем – 3 місце.

Федерація спортивного орієнтування в Черкаській області та Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА підведели підсумки виступів орієнтувальників на змаганнях у 2017 році.

Так, кращою спортсменкою області в цьому виді спорту стала Хворостян Анастасія (тренер – Джулай Віталіна Олександрівна), яка була нагороджена грамотою, медаллю та грошовою винагородою.