КУЛЬТУРА. ОСВІТА


Новина із категорії: Культура. Освіта, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Юні танцівники з Черкас підкорили сцену Івано-Франківська

Дата: 6-12-2017, 22:02.

Юні танцівники з Черкас підкорили сцену Івано-Франківська Нещодавно Зразковий шоу-гурт «Анфас» повернувся з Івано-Франківська, де проходив ІI Всеукраїнський фестиваль-конкурс інструментального, вокального та хореографічного мистецтва «ФРАНКІВСЬКА ДЗИҐА». Про це «Нова Доба» дізналася від Департаменту освіти і гуманітарної політики ЧМР.

Вже в перший день наші вихованці познайомилися з архітектурою та історією цього чарівного міста, витворами ковальського мистецтва, прогулялися вулиціями Івано-Франківська. Інша частина екскурсії пройшла в Яремчі – там мандрівники насолоджувались чудовими краєвидами під час подорожі стежкою Довбуша, відвідали зоопарк та унікальний парк-музей «Карпати в мініатюрі».

У конкурсний день прибули учасники з різних міст та областей нашої країни. Організаторам та ведучим вдалося створити особливу творчу атмосферу, залучити глядачів до активної підтримки танцівників. Дівчата Зразкового шоу-гурту «Анфас» представили цілу палітру танцювальних стилів – хіп-хоп, стилізований народний танець, естрадно-спортивний танець, сучасна хореографія; і всі танцювальні конкурсні композиції нашого колективу посіли призові місця:

Композиція "JUMP NON STOP" – І премія
Композиція "Чарівна лампа Аладдіна" – І премія
Композиція "ЮНІ ТА ЗУХВАЛІ" – І премія
Композиція "Привиди старого замку" – І премія
Композиція "HELLO, HARLEY!" – ІІ премія
Композиція "МЕХАНІЧНА СЮЇТА" – ІІ премія
Композиція "Real team" – ІІ премія

А запальне виконання та оригінальність танцювального номеру «Привиди старого замку» не залишило жодного з глядачів та членів журі байдужими – і композицію відзначили спеціальним дипломом «Найкраща хореографічна постановка». Натхненна, драйвова імпровізація дівчат в танцювальному фіналі-батлі, що проводився після основного конкурсу, забезпечила їм безперечну перемогу та нагороду – сертифікат на 500 євро для участі в Міжнародному фестивалі-конкурсі «Art Batumi» (Грузія).

Теги: черкаси, черкаська область, танці, Івано-Франківськ, конкурс, хореографія


Черкаси наживо

77-річний пенсіонер-денсер Олександр Ковальчук відкрив клуб танцю. Його учнями стали понад півсотні охочих танцювати. У репертуарі: фокстрот,
Борис Юхно, черкаський журналіст і письменник, у прямому ефірі телеканалу «Прямий» розповів про історію Черкас та власну книгу, присвячену періоду
Зоряні війни за гендерною ознакою ...
Владислав Бедринець, RSS
Горішок для мами ...
Юлія Фомічова, RSS
Варто читати старі календарі ...
Лев Хмельковський, RSS
Добро – поряд ...
Анна Сакун, RSS
Філософи... філософствують! ...
Володимир Даник, RSS
Пам’яті Квітки Цісик ...
Лев Хмельковський, RSS