Підсумки «Доби»

Дата: 6-12-2017, 20:31

Підсумки «Доби»
Події. Затримання власника «Сміла Енергоінвест» у столиці та загибель корсунського пенсіонера на пожежі.

Бенефеціара «Сміла Енергоінвест» Андрія Карпенка затримали у столиці правоохоронці. Попередньо ТОВ «Сміла Енергоінвест» самовільно вимкнули опалення у всьому місті. Тоді як лінію «102» надійшло повідомлення про наміри «Енергоінвесту» демонтувати обладнання в котельнях. Тож їх довелося охороняти місцевим жителям. Депутати Смілянської міської ради зібралися на нічну сесію, аби вирішити нагальне питання опалення в місті.

У Корсуні-Шевченківському 6 грудня о 04:20 у житловому будинку на вулиці Павла Чубинського виникла пожежа. Рятувальникам вдалося її ліквідувати, але вогонь знищив покрівлю та перекриття будинку і позбавив життя 71-річного господаря.


Актуально. 30 черкаських волонтерів відзначили знаком «За мужність і героїзм»


Число. 600 тонн протиожеледної суміші

Цієї ночі на Черкащині випав мокрий сніг при мінусовій температурі, тому на шляхи загального користування державного значення ще з вечора 5 грудня та вночі 6 грудня виїхала спецтехніка для усунення слизькості. Було задіяно 40 піскорозкидачів та 18 навантажувачів, у дорожніх роботах брали участь майже 60 автодорожників, використано понад 600 тонн протиожеледної суміші.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода