СУСПІЛЬСТВО


Новина із категорії: Новини » Суспільство

Роздрукувати        Друкована версія

Підсумки «Доби»

Дата: 6-12-2017, 20:31.

Підсумки «Доби» Події. Затримання власника «Сміла Енергоінвест» у столиці та загибель корсунського пенсіонера на пожежі.

Бенефеціара «Сміла Енергоінвест» Андрія Карпенка затримали у столиці правоохоронці. Попередньо ТОВ «Сміла Енергоінвест» самовільно вимкнули опалення у всьому місті. Тоді як лінію «102» надійшло повідомлення про наміри «Енергоінвесту» демонтувати обладнання в котельнях. Тож їх довелося охороняти місцевим жителям. Депутати Смілянської міської ради зібралися на нічну сесію, аби вирішити нагальне питання опалення в місті.

У Корсуні-Шевченківському 6 грудня о 04:20 у житловому будинку на вулиці Павла Чубинського виникла пожежа. Рятувальникам вдалося її ліквідувати, але вогонь знищив покрівлю та перекриття будинку і позбавив життя 71-річного господаря.


Актуально. 30 черкаських волонтерів відзначили знаком «За мужність і героїзм»


Число. 600 тонн протиожеледної суміші

Цієї ночі на Черкащині випав мокрий сніг при мінусовій температурі, тому на шляхи загального користування державного значення ще з вечора 5 грудня та вночі 6 грудня виїхала спецтехніка для усунення слизькості. Було задіяно 40 піскорозкидачів та 18 навантажувачів, у дорожніх роботах брали участь майже 60 автодорожників, використано понад 600 тонн протиожеледної суміші.

Теги: черкаси, черкаська область, підсумки доби, пожежа, Сміла, Смілаенергоінвест, опалення, волонтери, ожеледиця


Черкаси наживо

77-річний пенсіонер-денсер Олександр Ковальчук відкрив клуб танцю. Його учнями стали понад півсотні охочих танцювати. У репертуарі: фокстрот,
Борис Юхно, черкаський журналіст і письменник, у прямому ефірі телеканалу «Прямий» розповів про історію Черкас та власну книгу, присвячену періоду
Зоряні війни за гендерною ознакою ...
Владислав Бедринець, RSS
Горішок для мами ...
Юлія Фомічова, RSS
Варто читати старі календарі ...
Лев Хмельковський, RSS
Добро – поряд ...
Анна Сакун, RSS
Філософи... філософствують! ...
Володимир Даник, RSS
Пам’яті Квітки Цісик ...
Лев Хмельковський, RSS