КУЛЬТУРА. ОСВІТА


Новина із категорії: Культура. Освіта, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Юні черкаські артисти отримали нагороди престижного конкурсу-фестивалю

Дата: 7-12-2017, 10:37.

Юні черкаські артисти отримали нагороди престижного конкурсу-фестивалю 2–3 грудня в Київському «Центрі культури та мистецтв Дніпровського району» відбувся Міжнародний конкурс-фестиваль дитячо-юнацької творчості «Profest» при сприянні Міністерства культури України, Управління культури, туризму і охорони культурної спадщини Дніпровського району міста Києва. Гідно Черкащину представили учні Черкаської ДМШ № 2. Про це «Нова Доба» дізналася від Департаменту освіти і гуманітарної політики ЧМР.

Ці 2 дні пройшли в атмосфері незабутнього творчого свята для підростаючого покоління країн ближнього і далекого зарубіжжя та були справжнім феєрверком талантів, радості та щирих емоцій!

У конкурсантів була можливість ознайомитись зі зразками мистецтва національної культури України та культурних традицій народів різних країн світу. Фестиваль підтвердив, що Україна багата талановитими дітьми і молоддю!

Демонстрували свої творчі здібності понад 300 творчих обдарувань, близько 100 учасників сольно та у складі колективів, інструментальному, хореографічному, вокальному жанрах, художньому слові та образотворчому мистецтві. Учасники конкурсу виборювали призові місця, змагалися за спеціальні номінації та призи і були нагороджені іменними конкурсними дипломами, медалями та кубками.

У складі журі були відомі артисти, викладачі ВНЗ, керівники творчих колективів, діячі культури та мистецтв.

Вітаємо учасників із заслуженою перемогою, які своїми виступами просто підкорили журі та публіку!

Диплом лауреата Iступеня – Головатюк Юлія (викл. Погасій Н.І.)
Диплом лауреата Iступеня – Панченко Іван (викл. Рудніченко А.М.)
концертмейстер Панченко О.А.
Диплом лауреата II ступеня – Петрова Катерина (викл. Головатюк Л.В.)
концертмейстер Яковенко В.П.
Диплом лауреата IIступеня – Цибулько Олександра (викл. Яковенко В.П.)
Диплом лауреата IIступеня – Волчановська Ксенія (викл. Волчановська В.Д.)
Диплом лауреата IIступеня – Філіпова Анна (викл. Панченко О.А.)
Диплом лауреата III ступеня– Приз Анна (викл.Тімченко Г.О.)
Диплом лауреата III ступеня – Фортепіанний ансамбль у складі: Зайцевої Аліни (викл. Панченко О.А.) та Радюкової Анастасії (викл.Яковенко В.П.)

Організатори фестивалю висловили свою вдячність вчителям за високий професійний рівень підготовки учасників, цікаву та різнопланову програму, за вагомий внесок у розвиток естетичного виховання підростаючого покоління.

Професійну майстерність викладачів Черкаської ДМШ № 2 відзначила начальниця Київського управління культури, туризму та охорони культурної спадщини Шуригайло Оксана Іванівна.

Теги: черкаси, черкаська область, музична школа № 2, конкурс, фестиваль, музиканти


Черкаси наживо

77-річний пенсіонер-денсер Олександр Ковальчук відкрив клуб танцю. Його учнями стали понад півсотні охочих танцювати. У репертуарі: фокстрот,
Борис Юхно, черкаський журналіст і письменник, у прямому ефірі телеканалу «Прямий» розповів про історію Черкас та власну книгу, присвячену періоду
Зоряні війни за гендерною ознакою ...
Владислав Бедринець, RSS
Горішок для мами ...
Юлія Фомічова, RSS
Варто читати старі календарі ...
Лев Хмельковський, RSS
Добро – поряд ...
Анна Сакун, RSS
Філософи... філософствують! ...
Володимир Даник, RSS
Пам’яті Квітки Цісик ...
Лев Хмельковський, RSS