СПОРТ


Новина із категорії: Гордість Черкащини, Спорт

Роздрукувати        Друкована версія

Пауерліфтери з Катеринопільщини – переможці чемпіонату, який відбувся в Полтаві

Дата: 8-12-2017, 10:43.

Пауерліфтери з Катеринопільщини – переможці чемпіонату, який відбувся в Полтаві Нещодавно у Полтаві відбувся Кубок Лівобережної України з пауерліфтингу. Три єрківські богатирі завоювали 3 золоті медалі: Роман Сорока в категорії до 90 кілограмів, Едуард Качур у категорії до 100 кілограмів та Ігор Кіяніченко – у категорії до 90 кілограмів серед тінейджерів. Про це «Нова Доба» дізналася із сайту «Вісті Черкащини».

Пауерліфтери з Катеринопільщини – переможці чемпіонату, який відбувся в Полтаві
− Ми дуже раді, що відстояли честь нашого селища та спортивного клубу, − розповідає Роман Сорока. − Я в сумі набрав 542 кілограми (за три вправи: присідання, жим від грудей лежачи та станова тяга), а Едуард – 622. Надзвичайно пишаємося також нашим 16-річним Ігорем, який у змаганнях зі станової тяги взяв 205 кілограмів. Молодчинка! Це чудовий результат!

Нагадаємо, що в лютому цього року Роман Сорока брав участь у чемпіонаті з пауерліфтингу «Open Sparta Championship UPC 2017», змагався у ваговій категорії до 90 кілограмів (82-90) із особистою вагою 86 кг та завоював призові місця у кількох турнірах. У присіданні зі штангою виборов у своїй ваговій категорії 1-ше місце, присівши з вагою 205 кг (виконав норматив кандидата в майстри спорту ), і 3-тє місце в абсолютній вазі, тобто поміж учасниками всіх вагових категорій. У жимі лежачи пожав 152,5 кг, посів 3-тє місце у своїй вазі й виконав норматив майстра спорту. У багатоповторному жимі виборов перше місце, пожавши штангу 100 кг 20 разів, виконав норматив кандидата в майстри спорту. У піднятті штанги на біцепс взяв вагу 62,5 кг – 3-тє місце.

Теги: черкаси, черкаська область, Катеринопільщина, Єрки, пауерліфтинг, важка атлетика, Полтава


Черкаси наживо

День пухнастих та вусатих. 17 лютого частина Європи відзначаэ День котів. Журналісти познайомили глядачів із колоритними черкаськими чотирилапими.
Після танення снігу деякі черкаські вулиці перетворюються на ставки. На незаасфальтованих ділянках утворюються глибокі ями. Така ситуація виникла й
Поет із Ковалівки ...
Володимир Даник, RSS
Про свято Стрітення ...
Сергій Мошенський, RSS
Пісні чужої війни ...
Владислав Бедринець, RSS
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o