СУСПІЛЬСТВО


Новина із категорії: Суспільство, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Жителям Христинівки нагадали про правила безпеки на новорічні свята

Дата: 22-12-2017, 21:05.

Жителям Христинівки нагадали про правила безпеки на новорічні свята З метою попередження пожеж, травмувань та загибелі людей в період відзначення Новорічних та Різдвяних свят, 22 грудня інспекторський склад Христинівського районного відділу провів інформаційно-роз'яснювальну роботу серед мешканців районного центру. Про це «Нова Доба» дізналася від прес-служби Управління ДСНС у Черкаській області.

Співробітники ДСНС звертали увагу містян на особливості дотримання правил безпечного встановлення та прикрашання ялинок, користування піротехнічними виробами та експлуатації електричних гірлянд.

Кожному із співрозмовників вручено методичну друковану продукцію, в якій доступно викладені основні вимоги правил пожежної та техногенної безпеки, попередження травмування та загибелі людей.

Теги: черкаси, черкаська область,


Черкаси наживо

Чотири роки тому у цей день загинув полковник Ігор Момот. Тоді вперше з російського боку стріляли по Україні з «Градів». Посмертно йому присвоїли
Місцевий фотограф Олександр Рибалка зробив світлини мешканців дитбудинків, будинків сімейного типу та інтернатів Черкас та області. Автор робіт
Нестандартна бабуся ...
Валерія Тімергаліна, RSS
На безкраїй ниві афоризму… ...
Володимир Даник, RSS
Нічний гість ...
Анна Сакун, RSS
Одна з пісень Висоцького ...
Володимир Даник, RSS
І це теж мине ...
Сніжана Калюжна, RSS