ПОЛІТИКА


Новина із категорії: Політика, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Передріздвяна сесія в Черкасах не відбулася

Дата: 5-01-2018, 11:50.

Передріздвяна сесія в Черкасах не відбулася На позачергове засідання сесії міської ради 5 січня, яке скликав міський голова Анатолій Бондаренко, прийшли лише 12 депутатів та міський голова, передає кореспондент My Webpage

Серед присутніх були – депутати від ВО "Батьківщина", ВО "Черкащани" та кілька позафракційних. Також на сесію прибув новообраний депутат від "УКРОПу" Віталій Мевша.

Нагадаємо, напередодні депутати від трьох політсил – Партії вільних демократів, БПП "Солідарність" та "Громадянської позиції" відмовилися приходити на засідання. Причиною своєї відмови обранці назвали поспішне призначення засідання та небажання міського голови розпускати виконком.

Разом з тим, на засідання міськради не прийшли депутати від ВО "Свобода".

Тим часом міський голова закликав присутніх депутатів зачекати, сподіваючись, що кворум все-таки збереться. До трибуни із виступами та критикою вийшли деякі присутні обранці. Узяв слово підтримки мера його бізнес-партнер, депутат облради Михайло Мушієк та його соратник Володимир Матюша.

Наступне сесійне засідання призначено на середу, 10 січня.

Теги: черкаси, черкаська область, сесія, сесія міської ради


Черкаси наживо

У Черкаській області зареєстровано 11 випадків захворювання на кір. У місті Черкаси жодного випадку поки не зафіксовано.
На виставці будуть представлені екземпляри весільного вбрання середини та кінця двадцятого століття. Ініціаторами виступили черкащанки Наталія та
Загадую віддавати добро ...
Юлія Фомічова, RSS
Настав Новий рік... ...
Анна Григорович, RSS
Блог – як явище… ...
Володимир Даник, RSS
Про Марину Сосюру ...
Лев Хмельковський, RSS
Михайло Сирота розповідав ...
Лев Хмельковський, RSS