СПОРТ


Новина із категорії: Спорт, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Канівські школярі змагалися на волейбольному турнірі імені Павла Корчаки

Дата: 10-01-2018, 17:21.

Канівські школярі змагалися на волейбольному турнірі імені Павла Корчаки Це щорічний традиційний турнір з волейболу серед юнаків міста і району, присвячений пам'яті воїна-афганця, лейтенанта Павла Корчаки. Змагання проходили 3 січня у спортивному залі Канівської ЗОШ №1 ім. Т.Шевченка. За перемогу змагалися команди Канівської гімназії ім. І.Франка, Канівської ЗОШ №4, Степанецької спеціалізованої школи Степанецької ОТГ і Ліплявського НВК. Про це «Нова Доба» дізналася від прес-служби Канівської міської ради.

На відкриття турніру завітали: в.о. керуючого справами виконавчого комітету Володмир Святелик, голова Канівської спілки ветеранів Афганістану, депутат Черкаської обласної ради Анатолій Сахно, директор клубу-музею «Ветеран» Володимир Балан, представник спілки «Союз ВДВ» Олександр Потьомка, начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Лариса Лебедєва та інші.

Присутні заслухали Гімн України, капітани команд урочисто підняли державний прапор. Змагання урочисто було відкрито. Усі присутні бажали учасникам насолоджуватися безпосередньо грою і, звичайно, перемоги, найсильнішим.

Зрештою, за підсумками змагань, цього року переможний кубок залишився у команди Канівської гімназії імені Івана Франка, яка, до речі, перемогла й минулоріч. Допіру ж кілька років поспіль перше місце посідали виключно команди Канівського району. Друге місце в турнірі посіли хлопці ЗОШ №4, третіми стали представники Степанецької СШ, четвертими – Ліплявського НВК.

Також команда-переможець отримала грошову премію в сумі 1000 грн. від спілки «Союз ВДВ». Окрім того, усі команди були нагороджені солодощами (тортами) – від Канівської спілки ветеранів Афганістану, а в.о. керуючого справами нагородив тренерів команд грошовою премією.

Теги: черкаси, черкаська область, Канів, змагання, турнір, волейбол


Черкаси наживо

У Черкаській області зареєстровано 11 випадків захворювання на кір. У місті Черкаси жодного випадку поки не зафіксовано.
На виставці будуть представлені екземпляри весільного вбрання середини та кінця двадцятого століття. Ініціаторами виступили черкащанки Наталія та
Загадую віддавати добро ...
Юлія Фомічова, RSS
Настав Новий рік... ...
Анна Григорович, RSS
Блог – як явище… ...
Володимир Даник, RSS
Про Марину Сосюру ...
Лев Хмельковський, RSS
Михайло Сирота розповідав ...
Лев Хмельковський, RSS