ПОЛІТИКА


Новина із категорії: Новини » Політика

Роздрукувати        Друкована версія

Геннадій Бобов привітав зі святом «Родини людей з великим серцем»

Дата: 13-01-2018, 17:15.

Геннадій Бобов привітав зі святом «Родини людей з великим серцем» ГЕННАДІЙ БОБОВ ПРИВІТАВ ЗІ СВЯТОМ «РОДИНИ ЛЮДЕЙ З ВЕЛИКИМ СЕРЦЕМ»
Напередодні Різдва до семи дитячих будинків сімейного типу на Черкащині завітали представники народного депутата Геннадія Бобова. Вони принесли 52 дітлахам подарунки до свята і привітали малечу. Цієї традиції в окрузі народного обранця дотримуються вже багато років.

«Мені не подобається "канцелярський" термін – "Дитячий будинок сімейного типу". Від дитячого будинку тут тільки офіційна назва. Я б назвав ці сім’ї більш влучно – "Родини людей з великим серцем", − говорить народний депутат Геннадій Бобов. − Уже багато років поспіль напередодні Різдва такі родини з мого округу отримують подарунки до свята. І мені б хотілося, щоб традиція допомоги ближнім, тим, хто найбільше потребує її в наш складний час, стала в Україні більш поширеною».

«Щиро дякуємо, Геннадію Борисовичу, за чудове привітання з Новим роком та Різдвом Христовим. Уже багато років поспіль Ви приносите в нашу сім’ю частинку Різдва. Ми разом із дітками бажаємо Вам Божих благословень у Вашому житті та великій праці. Нехай Вашу оселю наповнює любов, радість, мир і спокій. З Новим роком та Різдвом Христовим!» − говорить Алла Куценко з села Мокра Калигірка Катеринопільського району, в сім’ї якої виховують десятеро дітей.

«Ми з чоловіком, Василем Юрійовичем, ростили й виховували до 14 років власного сина, а з 2011 року стали прийомною сім'єю ще для чотирьох дітей. У кінці 2017 року на виховання та спільне проживання довлаштували трьох діток, позбавлених батьківського піклування. Тепер, уже в дитячому будинку сімейного типу, ми виховуємо сімох дітей, – розповідає Любов Курта з Канівщини. − Діти, яких виховують і виховуватимуть у нашій сім’ї, зможуть повною мірою відчути тепло, любов і затишок, які можуть дати лише батьки, брати та сестри. Ми вчимося жити разом і бути щасливими. Я тішуся, коли вони здорові, радісні, коли граються разом, допомагають одне одному, переживають та піклуються одне про одного, стають самостійними. Велика вдячність Вам, Геннадію Борисовичу, за турботу і небайдужість до долі дітей, за те, що завжди залишаєтесь прихильником та ініціатором добрих справ і прагнете змінити цей світ на краще!».

«Діти – це надзвичайне щастя для кожної родини, це – радість, мрії і надії. А ще – це постійні турботи, клопоти, хвилювання, проблеми. Адже діти, особливо в такій великій сім’ї як наша, потребують не лише уваги, розуміння, любові, щоденної клопіткої праці для створення необхідних побутових умов, матеріальних витрат, а й можливості у батьків розвивати своїх дітей духовно: походів у кіно, бібліотеки, поїздок у музеї, театри, на виставки, на екскурсії. Тобто можливості дарувати дітям щоденно душевний затишок, тепло і радість. Усі ці турботи лягають лише на плечі батьків-вихователів. І дуже добре, що є люди, котрі розуміють проблеми таких родин. Саме таким є народний депутат Геннадій Борисович Бобов. Адже він уже впродовж багатьох років робить у святкові різдвяні дні чудові подарунки для наших дітей. Приємно бачити, як спалахують іскорки в дитячих оченятах, коли на порозі знову з’являються довгождані гості – помічники народного депутата з такими очікуваними подарунками: книгами, іграми, іграшками, фруктами та солодощами. Від імені нашої великої родини хочу подякувати Вам, Геннадію Борисовичу, за Ваше щире серце, розуміння, турботу, піклування і підтримку та побажати здоров’я, щастя, добра, всіляких гараздів та успіхів у праці на благо нашого краю», − говорить мама-вихователь ДБСТ з Корсунщини Людмила Шепель.
Сергій Лісовський

Теги: черкаси, черкаська область, депутат, дитячі будинки сімейного типу, свято, подарунки, Геннадій Бобов


Черкаси наживо

День пухнастих та вусатих. 17 лютого частина Європи відзначаэ День котів. Журналісти познайомили глядачів із колоритними черкаськими чотирилапими.
Після танення снігу деякі черкаські вулиці перетворюються на ставки. На незаасфальтованих ділянках утворюються глибокі ями. Така ситуація виникла й
Поет із Ковалівки ...
Володимир Даник, RSS
Про свято Стрітення ...
Сергій Мошенський, RSS
Пісні чужої війни ...
Владислав Бедринець, RSS
Про кохання від мами ...
Юлія Фомічова, RSS
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o