ПОЛІТИКА


Новина із категорії: Політика, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Ігор Волошин більше не очолюватиме департамент освіти

Дата: 6-02-2018, 14:15.

Ігор Волошин більше не очолюватиме департамент освіти Директора департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міськради Ігоря Волошина сьогодні, 6 лютого, на сесії депутати обрали заступником міського голови та членом нового виконкому. Тож він більше не може очолювати департамент, пише Zmi.ck.ua.
Міський голова Анатолій Бондаренко під час брифінгу із журналістами зазначив, що поки невідомо, хто стане керівником департаменту, наразі розглядають кандидата з Києва.

«Це буде незалежна людина. Професійні якості стоятимуть на першому місці. Відповідно до чинного законодавства, обрання фахівця на посаду може здійснюватися шляхом конкурсу або переведення. Наразі як кандидат по переведенню розглядається людина з Києва, яка працює в Міністерстві освіти», − сказав Бондаренко.

Теги: черкаси, черкаська область, Ігор Волошин, директор департаменту освіти і гуманітарної політики, Черкаська міська рада


Черкаси наживо

День пухнастих та вусатих. 17 лютого частина Європи відзначаэ День котів. Журналісти познайомили глядачів із колоритними черкаськими чотирилапими.
Після танення снігу деякі черкаські вулиці перетворюються на ставки. На незаасфальтованих ділянках утворюються глибокі ями. Така ситуація виникла й
Поет із Ковалівки ...
Володимир Даник, RSS
Про свято Стрітення ...
Сергій Мошенський, RSS
Пісні чужої війни ...
Владислав Бедринець, RSS
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o