КРИМІНАЛ


Новина із категорії: Кримінал, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

На Черкащині виявили незаконне виробництво паливно-мастильних матеріалів

Дата: 9-02-2018, 18:02.

На Черкащині виявили незаконне виробництво паливно-мастильних матеріалів Вчора, 07 лютого, працівники УЗЕ в Черкаській області ДЗЕНП України спільно зі слідчими СВ Черкаського відділу поліції ГУНП за процесуального керівництва Черкаської місцевої прокуратури провели санкціонований обшук на території нафтопереробного заводу, що не має дозвільних документів на випуск паливно-мастильних матеріалів. Про це «Нова Доба» дізналася від Черкаської місцевої прокуратури.

У ході досудового розслідування встановлено, що на території Черкаської області здійснюється відпуск паливно-мастильних матеріалів низької якості, вироблених в кустарних умовах із використанням підроблених документів, під виглядом продукції, виробленої на сертифікованих НПЗ м. Кременчук та республіки Білорусь.

Правоохоронці у ході обшуку встановили, що на території розміщено понад 150 тонн сировини та 250 тонн виготовленої продукції. Загальна вартість вилученої рідини становить більше ніж 5,8 млн. грн. Крім того, виявлено та вилучено документи та речові докази, які підтверджують здійснення на постійній основі підприємницької діяльності з 2017 року.

Триває комплекс заходів зі встановлення повного кола осіб, причетних до вчинення зазначеного кримінального правопорушення. Нагляд за додержанням законів під час проведення досудового розслідування у кримінальному провадженні здійснює Черкаська місцева прокуратура.

Теги: черкаси, черкаська область, паливо, виробництво, підприємство, нафтопродукти


Черкаси наживо

День пухнастих та вусатих. 17 лютого частина Європи відзначаэ День котів. Журналісти познайомили глядачів із колоритними черкаськими чотирилапими.
Після танення снігу деякі черкаські вулиці перетворюються на ставки. На незаасфальтованих ділянках утворюються глибокі ями. Така ситуація виникла й
Поет із Ковалівки ...
Володимир Даник, RSS
Про свято Стрітення ...
Сергій Мошенський, RSS
Пісні чужої війни ...
Владислав Бедринець, RSS
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o