Тіло загиблого жителя Чигиринщини знайшли водолази

Дата: 12-02-2018, 16:48

Тіло загиблого жителя Чигиринщини знайшли водолази
Увечері 11 лютого на телефонну лінію 16-ї державної пожежно-рятувальної частини у місті Чигирин із села Рацеве надійшло повідомлення про чоловіка, який пішов на риболовлю та так і не повернувся додому. Про це «Нова Доба» дізналася від прес-служби Управління ДСНС у Черкаській області.

Пошуки, організовані особовим складом рятувального підрозділу та місцевим населенням, успіху не мали. Через темну пору доби та тонку кригу, яка була небезпечна, пошуки призупинили до ранку.

Вранці 12 лютого до пошуків долучилося водолазне відділення аварійно-рятувального загону спецпризначення Управління ДСНС. Дослідивши кілька квадратних кілометрів льодового шельфу на річці Дніпро, на відстані 1,5 кілометри від берега виявили полиню, в якій плавали особисті речі зниклого рибалки.

Під час занурення на глибині 5 метрів водолаз знайшов та підняв на поверхню тіло загиблого.

Огляд місця події не залишив сумнівів, що провалившись під кригу, товщина якої в цьому місці була 1,5 сантиметри, 62-річний чоловік до останнього боровся за життя. Скинувши чоботи та верхній одяг, він рухався у напрямку берега. Намагаючись вибратися на кригу, він раз по разу проламував під собою лід і робив чергову спробу. Знесилений, він так і не знайшов міцної криги, яка б витримала вагу його тіла. Через 4 хвилини перебування у холодній воді він загинув від переохолодження.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода