ПОЛІТИКА


Новина із категорії: Політика, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Депутата облради оштрафували за те, що приховав не повідомив НАЗК про придбання авто

Дата: 13-02-2018, 18:08.

Депутата облради оштрафували за те, що приховав не повідомив НАЗК про придбання авто В Уманському міськрайонному суді відбувся розгляд адміністративного протоколу, пов’язаного з корупцією, складеного Управлінням захисту економіки в Черкаській області ДЗЕ НП України щодо одного з депутатів Черкаської обласної ради за ч.2 ст.172-6 КУпАП (неповідомлення про суттєві зміни у майновому стані). Про це «Нова Доба» дізналася від Уманської місцевої прокуратури.

Будучи депутатом Черкаської обласної ради, у вересні 2017 року чоловік придбав та зареєстрував на праві власності автомобіль вартістю 465 тисяч гривень та в порушення вимог ч.2 ст.52 Закону України «Про запобігання корупції» з порушенням встановлених законом строків, не повідомив Національне агенство з питань запобігання корупції про суттєві зміни у своєму майновому стані.

Постановою Уманського міськрайонного суду від 13.02.2018 року на депутата накладено адміністративне стягнення за вчинення адміністративного правопорушення у вигляді штрафу в розмірі 100 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, шо становить 1700 грн.

Теги: черкаси, черкаська область, обласна рада, Умань, майно, НАЗК, доходи, майно


Черкаси наживо

День пухнастих та вусатих. 17 лютого частина Європи відзначаэ День котів. Журналісти познайомили глядачів із колоритними черкаськими чотирилапими.
Після танення снігу деякі черкаські вулиці перетворюються на ставки. На незаасфальтованих ділянках утворюються глибокі ями. Така ситуація виникла й
Поет із Ковалівки ...
Володимир Даник, RSS
Про свято Стрітення ...
Сергій Мошенський, RSS
Пісні чужої війни ...
Владислав Бедринець, RSS
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o