СІЛЬСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО


Новина із категорії: Новини » Сільське господарство

Роздрукувати        Друкована версія

На Черкащині очікується відлига й опади

Дата: 14-02-2018, 16:22.

На Черкащині очікується відлига й опади 15 лютого – велике православне свято Стрітення Господнє. Свято знаменує зіткнення холодної зими та теплої весни, а люди протягом століть спостерігають за цим символічним протистоянням, намагаючись з'ясувати переможця. Тому в цей час особливо актуальні народні прикмети, а саме такі: якщо на Стрітення тепло і сонячно, то весна буде ранньою; у тому випадку, коли в ніч перед торжеством небо затягнуте хмарами, то не слід очікувати ранньої весни. Про це «Нова Доба» дізналася в Черкаському обласному центрі з гідрометеорології.

За прогнозом синоптиків, на Черкащині знову очікується відлига у супроводі невеликих опадів. При цьому, найближчої ночі під впливом східного антициклону ще утримаються морози до 4−6º. Удень із наближенням теплого атмосферного фронту балканського циклону температура підвищиться до +1−+3º, пройдуть опади у вигляді мокрого снігу. Невеликі опади та слабко позитивний денний температурний фон спостерігатимуться на Черкащині до суботи.

Теги: черкаси, черкаська область, відлига, опади, прогноз, гідрометцентр, погода


Черкаси наживо

День пухнастих та вусатих. 17 лютого частина Європи відзначаэ День котів. Журналісти познайомили глядачів із колоритними черкаськими чотирилапими.
Після танення снігу деякі черкаські вулиці перетворюються на ставки. На незаасфальтованих ділянках утворюються глибокі ями. Така ситуація виникла й
Поет із Ковалівки ...
Володимир Даник, RSS
Про свято Стрітення ...
Сергій Мошенський, RSS
Пісні чужої війни ...
Владислав Бедринець, RSS
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o