АФІША


Нова доба рекомендує відвідати:

Новина із категорії: Афіша

Роздрукувати        Друкована версія

Ансамбль народної пісні «Ярославна» запрошує на ювілейний концерт

Дата: 17-01-2018, 15:55.

17 лютого о 16:00 у міському Будинку культури ім. І. Кулика відбудеться ювілейний концерт ансамблю народної пісні «Ярославна». Вхід вільний. «Нова Доба» про це дізналася в прес-службі Черкаської міської ради.

У 2008 році в Черкаському міському Будинку культури ім. І.Кулика свій творчий шлях розпочав яскравий колоритний ансамбль народної пісні «Ярославна», який відразу став улюбленцем широкої маси глядачів.

В єдиний колектив п’ятьох професійних музикантів і вокалістів привела та об’єднала велика любов до української народної пісні.

Родзинкою ансамблю є те, що кожен із учасників колективу майстерно володіє кількома музичними інструментами, чудовим вокалом і професійним аранжуванням. Тож кожну пісню виплекано, наче улюблену дитину, заради якої ні серця, ані сил не жаль.

Учасники ансамблю «Ярославна» − люди творчі й багатогранні. Талант кожного з них викликає щире захоплення.

Репертуар колективу насичений і різноплановий − базується на основі джерел великої української спадщини. За роки свого існування ансамбль «Ярославна» напрацював близько 200 вокально-інструментальних творів, серед яких є українські народні пісні, щедрівки, колядки, веснянки, купальські обрядові пісні, музичні твори та пісні відомих композиторів.

Ансамбль народної пісні «Ярославна» є постійним учасником міських культурно-масових заходів, концертів, обласних та міських фестивалів. Зокрема на 4 міжобласному екологічному фестивалі-конкурсі українського естрадного мистецтва «Мости над Россю» − ансамбль отримав почесну нагороду «Гран Прі» ( 2009 р.). Ансамбль «Ярославна» − лауреат фестивалю мистецтв України в рамках Загальнодержавної виставкової акції «Барвиста Україна (18-21. 08. 2009р.) Колектив часто виступає з шефськими концертами на різних підприємствах міста, у військових частинах в зоні АТО, дитячих будинках, медичних установах, парках та відкритих майданчиках .

Колектив знають і люблять не тільки в місті Черкасах та за його межами. Ансамбль «Ярославна» став відомим і у різних містах Фінляндії, де колектив уже двічі побував з творчим візитом (2008−2009р.р.), та взяв участь у фестивалі «Дикая неделя в Карвии» у 2009 році. Тож українські пісні полонили серця фінів і це підтверджується почесною грамотою та яскравими статтями у фінській пресі. А у 2010 році колектив виступив на «Овочевому фестивалі» в місті Веймар у Німеччині, де талановито і блискуче представляв українську народну пісню німецьким глядачам. Завдяки зарубіжним поїздкам репертуар колективу поповнився фінськими та німецькими піснями, які ансамбль «Ярославна» виконує в оригіналі.

Ансамбль народної пісні «Ярославна» живе творчо і розвивається одночасно з духовною культурою українського народу.

Дата: 17 лютого о 16:00
Місце: Будинок культури ім. І. Кулика (вул. Благовісна, 170)
Ціна – безкоштовно

Теги: черкаси, черкаська область, народна пісня, Ярославна, ювілей, концерт


Черкаси наживо

На Черкащині школярі на уроках трудового навчання шиють одяг та постільну білизну для вихованців сиротинця. Учні самі вигадують дизайн, кроять та
На Відкритому Європейському чемпіонаті з робототехніки (Дебрецен, Угорщина) черкаська команда «Kiborgs.UA» (учні міської гімназії №9) увійшла в
Місто без нас ...
Борис Юхно, RSS
Обласне... Імені Симоненка! ...
Володимир Даник, RSS
Повернення ...
Юлія Фомічова, RSS