ПОЛІТИКА


Новина із категорії: Політика, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Канівські депутати звернулися до міністерства щодо підняття зарплати педагогам дитсадків

Дата: 2-03-2018, 13:58.

Канівські депутати звернулися до міністерства щодо підняття зарплати педагогам дитсадків Відповідне звернення до Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич і Голови комітету Верховної Ради з питань науки і освіти Олександра Співаковського затвердили представники депутатського корпусу Канівської міської ради в ході останнього засідання сесії. Про це «Нова Доба» дізналася від прес-служби Канівської міської ради.

У документі, зокрема, йдеться, що Постановою Кабінету Міністрів України №22 від 11.01.2018 «Про підвищення оплати праці педагогічних працівників» передбачено підвищення посадових окладів та ставок для вчителів, директорів, заступників директорів закладів загальної середньої освіти.

«Однак дане підвищення заробітної плати стосується лише тих педагогічних працівників, оплата праці яких здійснюється за рахунок субвенцій з державного бюджету. В той же час педагогічні працівники дошкільних і позашкільних закладів освіти залишаються поза увагою держави, а їхня заробітна плата залежить від спроможності місцевих бюджетів, які, не зважаючи на публічні заяви високих державних посадовців, не можуть забезпечити власними доходами виконання повноважень, кількість яких збільшується з кожним роком.

Варто наголосити на тому, що і дошкільна, і позашкільна освіти є ланками нерозривного ланцюга виховання молодого покоління. Без цих сегментів неможлива якісна середня освіта! Саме про це повинні пам’ятати і в Кабінеті Міністрів, і у Верховній Раді України», – зазначається у зверненні.

З метою упередження відтоку педагогічних кадрів із закладів дошкільної та позашкільної освіти, виникнення соціальної напруги в колективах депутати Канівської міської ради звертаються до Міністра освіти і науки України з проханням вирішити питання цільової субвенції бюджетам малих міст для підняття заробітної плати педагогам цих закладів.

Теги: черкаси, черкаська область, Канів, депутати, міністерство, звернення, зарплата


Черкаси наживо

У Черкасах власники собак породи хаскі розважають дітей катанням на собачій упряжці. Діти в захваті, веселіше від того і господарям собак та їхнім
День пухнастих та вусатих. 17 лютого частина Європи відзначаэ День котів. Журналісти познайомили глядачів із колоритними черкаськими чотирилапими.
Згадка про Сонце ...
Анна Сакун, RSS
Заквітчаємо вибоїни ...
Тетяна Очеретяна, RSS
Недільне чтиво ...
Іван Десятніков, RSS
Всім читати! Суд іде! ...
Владислав Бедринець, RSS
Жіночий день ...
Сергій Мошенський, RSS