Сніжана Фарштейн стала красунею Шполянщини-2018

Дата: 11-03-2018, 14:11

Сніжана Фарштейн стала красунею Шполянщини-2018
До свята всіх жінок у Шполі пройшов конкурс краси «Красуня Шполяншини-2018». Свою зовнішність, талант та розум демонстрували шість учасниць із міста Шпола та села Кримки Шполянської ОТГ. Цього року конкурс видався з феєричною, невимушеною родзинкою, адже всіх дівчат-конкурсанток та глядачів привітав пісенним подарунком сам член журі, мандрівний філософ, фронт-мен гурту «Сонце в кишені», Олександр Дубина. Про це "Нова Доба" дізналася на сайті Шполянської міської ради.

Із-поміж шести претенденток на титул «Красуні Шполянщини-2018» обирали члени журі, яких до самого початку конкурсу тримали в секреті, адже це успішні, відомі, непідкупні та справедливі судді. Під час конкурсу претендентки на корону та звання найкрасивішої дівчини Шполянщини дефілювали сценою у сукнях виготовлених власними руками, презентували відео візитки про себе, відповідали на непрості запитання ведучих та демонстрували свої таланти. До конкурсу дівчат старанно готувала хореограф, керівник студії танцю «Еліт» Леся Осадчук. Вона вчила конкурсанток пластиці рухів, вмінню невимушено тримати себе на сцені та не боятись аудиторії.

Протягом свята тривало інтернет голосування за титул міс глядацьких симпатій, яке здійснювалось у "Фейсбук" на сторінці «Центр культури та творчості».
Дівчат-конкурсанток привітали також очільник Шполянської міської громади, Сергій Кравченко та голова Шполянської районної ради Олександр Кузуб.
Кожна з учасниць була достойна стати першою, але корону і титул «Красуня Шполянщини-2018» отримала лише одна – Сніжана Фарштейн, учениця 10-МФ класу міської школи № 1, яку передала їй найкрасивіша дівчина 2017 року - Аліна Степаненко.

Щодо інших не менш талановитих учасниць, то титул «Міс Глядацьких симпатій» отримала - Лоліта Ткаченко, учениця 11-го класу міської школи № 2-ліцей, «Міс Креативність» - Ольга Довгопол, учениця 9-го класу міської школи № 3-гімназія, «Міс Чарівність» - Вікторія Гордієнко, учениця 9-го класу Кримківського НВК, «Міс Грація» - Сніжана Фарштейн, «Міс Ніжність» - Оксана Сухініна, «Міс Творчість» - Антоніна Плахотник, учениця 10-го класу міської школи № 5. Протягом конкурсу краси глядачів та учасниць вітали – вокальне тріо «ВіаЛеДі», гітарист Олексій Кочетов, співачка Вікторія Верба, студія танцю «Еліт».

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода