КУЛЬТУРА. ОСВІТА


Новина із категорії: Культура. Освіта, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Гурт «Один в каное» презентує новий альбом у Черкасах

Дата: 12-03-2018, 13:54.

Гурт «Один в каное» презентує новий альбом у Черкасах Концерт відбудеться 18 березня в Міському будинку культури.
Після надзвичайно теплого виступу на арт-фестивалі «Гайда» учасники гурту вже не дочекаються повернення до чудової черкаської аудиторії:
− Любимо ваше місто, тому повернемось до вас знову 18-го березня з новими піснями та новим звучанням!
Придбати квитки на концерт можна онлайн за посиланням: cherkassy.internet-bilet.ua/Odin-v-kanoe або ж у центральній касі міста в Будинку торгівлі.
Нестандартна історія гурту демонструє, як музика, що відмовилась від атрибутів та стереотипів вітчизняного музичного бачення, знаходить свого слухача та збирає повні зали прихильників.

Гурт «Один в каное» утворився у 2010-му році у Львові, тоді ж музиканти зіграли свій перший сольний концерт, після чого почали активно гастролювати, знані як гурт без жодних студійних записів. Гурт побував з сольними концертами у більшості великих міст України, виступав у Чехії, Франції, Англії, Білорусі, Росії, Молдові, Польщі, взяв участь у багатьох фестивалях. Сучасний склад колективу творять вокалістка Ірина Швайдак, гітарист Устим Похмурський та сесійний барабанщик Ігор Дзіковський.

У 2016-му році «Один в каное» випустив дебютний альбом, який вмістив в себе творчий доробок музикантів за шість років існування.
Зараз гурт готує новий повноформатний альбом, вихід якого запланований на початок 2018-го року.
Нове музичне звучання, тексти, як досвід та філософський підхід до усього уже звучать за зачиненими дверима.
Тож 18-го березня в Міському будинку культури гурт «Один в каное» зіграє для своїх слухачів музику, якої ніхто ще не чув.

Теги: черкаси, черкаська область, «Один в каное», гурт, альбом, Будинок культури


Черкаси наживо

Напередодні дівчинку доправили на ґвинтокрилі з районної лікарні до Черкас. Її побив рідний батько. Мати розповіла, що пішла в магазин, дитина почала
У Черкасах власники собак породи хаскі розважають дітей катанням на собачій упряжці. Діти в захваті, веселіше від того і господарям собак та їхнім
Про щастя ...
Анна Сакун, RSS
Згадка про Сонце ...
Анна Сакун, RSS
Заквітчаємо вибоїни ...
Тетяна Очеретяна, RSS
Недільне чтиво ...
Іван Десятніков, RSS
Всім читати! Суд іде! ...
Владислав Бедринець, RSS