ЗДОРОВ'Я


Новина із категорії: Здоров'я, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

«Скасовується медкарта для вступу в школу та дитячий садочок» – Олег Стадник

Дата: 14-03-2018, 11:26.

«Скасовується медкарта для вступу в школу та дитячий садочок» – Олег Стадник За інформацією МОЗ України, скасовуються медкарти для школярів і студентів, а також талони на прийом і загальна диспансеризація. Натомість у роботі лікаря первинної ланки запроваджується міжнародна класифікація ІСРС-2. Про це «Нова Доба» дізналася від Олега Стадника, директора департаменту охорони здоров’я ЧМР, на «Фейсбук».

Диспансеризацію замінить модель регулярних скринінгових оглядів по групах ризику. Також скасовується медкарта дитини для вступу в школу та дитячий садочок.

«Загалом це позитивне явище. Диспансеризація справді в останній час перетворилась на певну формальність, при якій лікарі змушені були витрачати час на «бумагомарательство», породжуючи стоси паперів.

Чомусь згадалось, коли півтора роки тому ми почали впроваджувати в поліклініках міста електронну карту пацієнта, найбільший спротив серед медпрацівників викликала необхідність писати і в комп͗ютері і на папері. На що я просив потерпіти, бо вірив, що паперова документація відійде в архів історії медицини» – коментує Олег Стадник.

У коментарях до допису чиновник зауважує, що всі черкаські лікарі навчені використовувати комп’ютери у своїй роботі.
– Всі медпрацівники, які забезпечені комп͗ютерами, пройшли навчання на кафедрі інформатизації ЧДТУ. Лишається "людський фактор". Особливість людської психології, яка пручається зміні сталого способу життя. Хто не захотів працювати в електронній реєстратурі, написали заяви «за власним бажанням», ті хто залишився, успішно освоїли комп͗ютер, – зазначає Олег Михайлович. – Із першого квітня стартує компанія вибору лікаря. Виберіть собі прогресивного, з усіма навичками роботи під сучасні вимоги.

Теги: черкаси, черкаська область, медична карта, медогляд, школярі, студенти, дитячий садок, медична реформа


Черкаси наживо

У Черкасах власники собак породи хаскі розважають дітей катанням на собачій упряжці. Діти в захваті, веселіше від того і господарям собак та їхнім
День пухнастих та вусатих. 17 лютого частина Європи відзначаэ День котів. Журналісти познайомили глядачів із колоритними черкаськими чотирилапими.
Згадка про Сонце ...
Анна Сакун, RSS
Заквітчаємо вибоїни ...
Тетяна Очеретяна, RSS
Недільне чтиво ...
Іван Десятніков, RSS
Всім читати! Суд іде! ...
Владислав Бедринець, RSS
Жіночий день ...
Сергій Мошенський, RSS