СІЛЬСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО


Новина із категорії: Новини » Сільське господарство

Роздрукувати        Друкована версія

На Черкащині завтра хмарно і можливий дощ

Дата: 11-04-2018, 18:00.

На Черкащині завтра хмарно і можливий дощ Після сонячного антициклону, на погоду Черкащини починають впливати атмосферні фронти циклону з північного заходу. Тому завтра, 12 квітня, з’явиться хмарність, у другій половині дні місцями можливий невеликий дощ, вітер посилиться, температурний фон дещо знизиться. Про це «Нова Доба» дізналася в Черкаському обласному центрі з гідрометеорології.


13 квітня також впливатимуть атмосферні фронти з окремими невеликими опадами. 14–15 квітня посилиться дія північного антициклону із сухим та більш прохолодним повітрям.
Радимо не зволікати із весняною сівбою: температура ґрунту і запаси вологи дозволяють сіяти всі сільгоспкультури. Останні заморозки можливі у 20-х числах квітня, а ймовірність суттєвих дощів дуже незначна.
Не забувайте про дотримання правил поводження з вогнем у лісах та парках області!


Теги: черкаси, черкаська область, погода, погода на Черкащині, погода в Черкасах


Черкаси наживо

Новонароджене немовля підкинули до Черкаської районної лікарні. Вчора о шостій годині вечора хлопчика на першому поверсі знайшла працівниця
Директор департаменту культури та взаємозв’язків з громадськістю Черкаської ОДА, Олександр Шабатін повідомив про те, що цьогоріч трупа Черкаського
Цикорій з молоком ...
Анна Сакун, RSS
Кобзарський рід з Чорнобая ...
Лев Хмельковський, RSS
Можу ...
Анна Сакун, RSS
Чого ми хочемо? ...
Анна Сакун, RSS
А це потрібно – нам усім! ...
Володимир Даник, RSS
Мої прикрощі через Леніна ...
Лев Хмельковський, RSS