Підсумки «Доби»

Дата: 11-04-2018, 20:34

Підсумки «Доби»
Події.
Схоже, на Черкащині таки з’явився свій Зорро. Не вірете? Он двійко нишпорок із Черкас теж не вірили, доки не опинилися замкненими у підвалі. Добре, що хоча б мобілку з собою взяли. Було з чого викликати поліцію. Уявляю собі цю сцену: весняна ніч, тиша і спокій. І лише двійко істерично налаштованих мужичків, замкнуті у темному підвалі, нервово плутаючи кнопки, наклацують пальцями на телефоні «102». Наклацують швидко, а то хтозна, хто ще може таїтися в темряві цього підвалу і що цей хтось захоче зробити з крадіями його баночок із квашеними огірочками…


Працівник фінвідділу Звенигородської РДА повісився у власному кабінеті. Лише Господь Бог та невдовзі правоохоронні органи знатимуть, що спонукало немолоду людину до такого вчинку.


Актуально.
Нарешті, в нас хтось серйозно вирішив зайнятися автомобільним спортом. Особливо приємно, що Проект «Автоакадемія», за який взялися професійні навчальні заклади, допоможе виховати не лише гонщиків, а й водіїв. Саме так, тому що варто лише самому сісти за кермо, як відразу розумієш: гонщиків на наших дорогах, на жаль, набагато більше за людей, які вміють просто чемно, культурно і професійно їздити.


Число.
5 тисяч кілометрів території лісу вздовж ліній електропередач очистять працівники ПАТ «Черкасиобленерго» протягом року. То це ж воно як виходить? Більше не треба буде топити у ванні сніг, щоб було чим змити після себе в туалеті? Про що це я? Хто розтоплював у січні, коли вимкнули воду у всьому місті, той зрозуміє.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода