Підсумки «Доби»

Дата: 17-04-2018, 20:32

Підсумки «Доби»
Події.
«Слухай, як можна перебуваючи серед людей, яких спеціально навчали протидіяти таким ситуаціям, поранити когось із них? Ну, добре, раптово, нізвідки як фокусник витягнув він ножа і вдарив одного. А решта, що робили в цей час? Просто тупо стояли і жували пончики?» Оце в мене запитав сьогодні колега, коли ми дізналися про те, що якийсь неадекват у відділку підрізав відразу трьох копів. Чесно? Я не знайшовся, що йому відповісти. А ви можете?


Ще раз скажу, приємно коли твої опуси читають. Написав я вчора, що в області побільшало мільйонерів. Здивував цим самі знаєте кого. Зацікавив. І взялися вони перераховувати. Порахували! Заспокоїлися! Всі 6 черкаських мільйонерів на місці! А де ж учорашній? Невже втік? Хлопці, та всьо норм. Після того, як він заплатить вам податки з виграшу, від його грошей лишиться рівно стільки, щоб купити наступний квиточок Лото-забави.


Актуально.
Ура! Вишні розцвіли! Тепер можна, щоб і морозець вдарив кріпкенький. Ну, морозець – не морозець, а Гідрометцентр обіцяє похолодання до + 2 °. Бо нічого на вихідних картоплі саджати. Всі гайда на книжковий фестиваль!


Число.
90-ту весну зустрічає колишня головна лікарка Звенигородської ЦРЛ Валентина Ювченко. Не одне життя врятувала жінка в білому халаті, не один десяток років додала своїм пацієнтам. Тож, і не дивно, що й досі радіє сонечку.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода