СУСПІЛЬСТВО


Новина із категорії: Новини » Суспільство

Роздрукувати        Друкована версія

Підсумки «Доби»

Дата: 17-04-2018, 20:32.

Підсумки «Доби» Події.
«Слухай, як можна перебуваючи серед людей, яких спеціально навчали протидіяти таким ситуаціям, поранити когось із них? Ну, добре, раптово, нізвідки як фокусник витягнув він ножа і вдарив одного. А решта, що робили в цей час? Просто тупо стояли і жували пончики?» Оце в мене запитав сьогодні колега, коли ми дізналися про те, що якийсь неадекват у відділку підрізав відразу трьох копів. Чесно? Я не знайшовся, що йому відповісти. А ви можете?


Ще раз скажу, приємно коли твої опуси читають. Написав я вчора, що в області побільшало мільйонерів. Здивував цим самі знаєте кого. Зацікавив. І взялися вони перераховувати. Порахували! Заспокоїлися! Всі 6 черкаських мільйонерів на місці! А де ж учорашній? Невже втік? Хлопці, та всьо норм. Після того, як він заплатить вам податки з виграшу, від його грошей лишиться рівно стільки, щоб купити наступний квиточок Лото-забави.


Актуально.
Ура! Вишні розцвіли! Тепер можна, щоб і морозець вдарив кріпкенький. Ну, морозець – не морозець, а Гідрометцентр обіцяє похолодання до + 2 °. Бо нічого на вихідних картоплі саджати. Всі гайда на книжковий фестиваль!


Число.
90-ту весну зустрічає колишня головна лікарка Звенигородської ЦРЛ Валентина Ювченко. Не одне життя врятувала жінка в білому халаті, не один десяток років додала своїм пацієнтам. Тож, і не дивно, що й досі радіє сонечку.

Теги: черкаси, черкаська область, підсумки доби, ювілей, лікар, поліція, податки, мільйонер


Черкаси наживо

На Черкащині школярі на уроках трудового навчання шиють одяг та постільну білизну для вихованців сиротинця. Учні самі вигадують дизайн, кроять та
На Відкритому Європейському чемпіонаті з робототехніки (Дебрецен, Угорщина) черкаська команда «Kiborgs.UA» (учні міської гімназії №9) увійшла в
Місто без нас ...
Борис Юхно, RSS
Обласне... Імені Симоненка! ...
Володимир Даник, RSS
Повернення ...
Юлія Фомічова, RSS