СІЛЬСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО


Новина із категорії: Новини » Сільське господарство

Роздрукувати        Друкована версія

На Черкащині можливі заморозки

Дата: 23-04-2018, 09:22.

На Черкащині можливі заморозки Весна увійшла в свою останню фазу – передліття, коли середньодобова температура вже вище +10º, але нижче ніж +15º. Відповідно кліматичній зоні, цей період, зазвичай, триває до середини травня. У цей час ще є ймовірність нічних заморозків. Інформують в Черкаському обласному центрі з гідрометеорології.

За прогнозом синоптиків у понеділок, 23 квітня, завдяки впливу європейського антициклону, збережеться тепла, суха та вітряна погода.
Нічна температура триматиметься в межах +4+9º, денна +13+18º. Вітер північно-західний 7-12 м/с.
Протягом доби повільне зростання атмосферного тиску зміниться його падінням. Така погода сприяє продовженню весняної сівби, роботам на відкритому повітрі, але створює умови для надзвичайно високого класу пожежної небезпеки. Тому будьте обережні з вогнем на природі!

Теги: черкаси, черкаська область, погода, погода на Черкащині, погода в Черкасах


Черкаси наживо

До Дня вишиванки у Черкасах влаштували справжній парад. Святкування розпочалося вже традиційною ходою. Вирушили від пам’ятника Тарасу Шевченку. З
Днями народний самодіяльний ансамбль танцю «Черкащанка» відзначатиме свій 65-й день народження. Нині танцівники щовечора відточують свої найкращі
Письменники... Жартують! ...
Володимир Даник, RSS
Дощове надвечір’я. Пейзаж ...
Сніжана Калюжна, RSS
Зустріч із дощем ...
Анна Сакун, RSS