ПОЛІТИКА


Новина із категорії: Політика, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Мер Черкас просить припинити паніку з приводу отруєння дітей у школі

Дата: 8-05-2018, 13:31.

Мер Черкас просить припинити паніку з приводу отруєння дітей у школі Очільник міста Черкас Анатолій Бондаренко на своїй сторінці у Фейсбуці звернувся до черкащан з приводу випадку, що трапився сьогодні в школі № 8. Мер просить не поширювати паніку в соцмережах.

«Хотів би попросити всіх черкащан, особливо користувачів соцмереж, не нагнітати паніку та не поширювати неправдиві чутки.

Ситуація дійсно неприємна, але вона постійно перебуває під контролем відповідних служб, в тому числі й міської влади.

Всі висновки – що і за яких обставин сталося, ми обов´язково дізнаємося та повідомимо про це громаду.

Всі служби, від яких залежить оперативне вирішення ситуації, працюють, дітки, яким стало погано, наразі проходять комплексні обстеження для встановлення діагнозу та причин погіршення стану здоров’я.

Щодо детальної інформації про стан здоров’я дітей, яка зараз активно поширюється – вважаю її неетичною та не можливою для розповсюдження без згоди батьків.»

Теги: черкаси, черкаська область, 8 школа, отруєння дітей, освіта, рятувальники


Черкаси наживо

До Дня вишиванки у Черкасах влаштували справжній парад. Святкування розпочалося вже традиційною ходою. Вирушили від пам’ятника Тарасу Шевченку. З
Днями народний самодіяльний ансамбль танцю «Черкащанка» відзначатиме свій 65-й день народження. Нині танцівники щовечора відточують свої найкращі
Письменники... Жартують! ...
Володимир Даник, RSS
Дощове надвечір’я. Пейзаж ...
Сніжана Калюжна, RSS
Зустріч із дощем ...
Анна Сакун, RSS