КУЛЬТУРА. ОСВІТА


Новина із категорії: Культура. Освіта, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Де у Черкасах звучатиме танго, вальс, фокстрот та джаз

Дата: 14-05-2018, 21:30.

Де у Черкасах звучатиме танго, вальс, фокстрот та джаз Популярна музика 50-60-х років, танго, вальс, фокстрот та джаз. Саме такими творами радуватиме черкасців та гостей міста колектив духового оркерстру під керівництвом заслуженого працівника культури України Володимира Бреславського щонеділі з 18.00 до 19.00. Відзначимо, що такі творчі вечори триватимуть до кінця літа.

У складі колективу 30 музикантів, диригент та адміністратор. Серед відомих імен - заслужена артистка України Любов Доброноженко, лауреат джазових фестивалів Валерій Кириченко (труба), керівник черкаського джаз-бенду Микола Євпак та інші.

- Виконуватимемо так звану «музику для слуху», але у сквері можна буде не лише слухати, а й танцювати, - говорить керівник духового оркестру Володимир Бреславський.


Теги: черкаси, черкаська область, музика, класична музика, джаз, танго, вальс, фокстрот, черкаси


Черкаси наживо

На Черкащині школярі на уроках трудового навчання шиють одяг та постільну білизну для вихованців сиротинця. Учні самі вигадують дизайн, кроять та
На Відкритому Європейському чемпіонаті з робототехніки (Дебрецен, Угорщина) черкаська команда «Kiborgs.UA» (учні міської гімназії №9) увійшла в
Місто без нас ...
Борис Юхно, RSS
Обласне... Імені Симоненка! ...
Володимир Даник, RSS
Повернення ...
Юлія Фомічова, RSS