СУСПІЛЬСТВО


Новина із категорії: Новини » Суспільство

Роздрукувати        Друкована версія

Цього тижня у Черкасах ремонтуватимуть дороги?

Дата: 21-05-2018, 16:00.

Цього тижня у Черкасах ремонтуватимуть дороги? У Черкасах триває поточний та капітальний ремонт автошляхів. Про це на ранковій нараді , яку провів заступник міського голови Ігор Волошин, розповіли керівники департаментів ЖКГ і архітектури та містобудування. Повідомляють в прес-службі Черкаської міської ради.

За словами Сергія Танюка, цього тижня відбуватиметься асфальтування тих об’єктів, які вже підготовлені:

- Це шляхопровід на проспекті Хіміків, Дахнівська, якщо підрядник не підведе, то Святотроїцька, Можайського, та вулиця Гоголя.

Про роботи, заплановані по департаменту архітектури та містобудування, доповів його директор Артур Савін.

- Якщо погода буде дозволяти, плануємо розпочати асфальтування вул. Надпільної. Тривають роботи на вул.Героїв Дніпра. У зв’язку з прийняттям бюджету плануємо внести зміни у пропозицію по відкритих торгах по бульвару Шевченка – п’ята черга. Плануємо на цьому тижні оголосити тендер із ремонту тротуару центральної частини бульвару Шевченка. Дякуємо депутатам, що 3 млн. грн. виділили, тож зможемо відремонтувати тротуар на відрізку від вул.Небесної сотні до вул. Пастерівської, - зазначив Артур Савін.

Теги: черкаси, черкаська область, ремонт доріг, черкаси, дороги


Черкаси наживо

Місцевий фотограф Олександр Рибалка зробив світлини мешканців дитбудинків, будинків сімейного типу та інтернатів Черкас та області. Автор робіт
У День захисту дітей, черкасцям продемонструють унікальний фотопроект. Для нього місцевий фотограф Олександр Рибалка зробив світлини мешканців
Котяча дружба ...
Владислав Бедринець, RSS
16+ Про це… ...
Борис Юхно, RSS
Про хрущовки ...
Борис Юхно, RSS
Зачинені двері ...
Анна Сакун, RSS