Рейдери захопили асфальтобетонний завод у Черкасах

Рейдери захопили асфальтобетонний завод у Черкасах

Так людно на невеликій території ВАТ «Черкаський асфальтобетонний завод» буває вкрай рідко. Люди в чорній формі з шевронами охоронної структури, поліція, загнана в кут шантажем і погрозами головна бухгалтерка та чоловік у темних окулярах, який по-господарськи походжає подвір’ям заводу. Так напередодні заявив свої права керманича підприємства новий директор. Нині діюче керівництво заявляє – дії рейдерів незаконні, а документи, якими вони намагаються підтвердити свої права, – сфальсифіковані. Про це «Новій Добі» стало відомо з сайту «Вікка».

Територію заводу було взято під контроль «чорних чоловічків» 23 травня близько 16 години – рейдери дерлись просто через паркан, чим неабияк здивували працівників. Представники охоронних структур, які допомагали встановити нову владу на підприємстві, з’явились у супроводі колишнього заступника мера Геннадія Шевченка. Той неодноразово був поміченим у виконанні свавільних доручень міського голови Анатолія Бондаренка.

Особливо, якщо вони стосуються використання майна громади міста у власних інтересах.
Проте, схоже, нині Анатолій Васильович дещо плутає поняття комунального підприємства та акціонерного товариства. Тому будь-які рішення, що стосуються підприємства та його майна, приймаються, все-таки, не одноголосно громадою чи однією людиною, яка представляє її інтереси (хай навіть громаді міста належить 51% акцій товариства), а рішенням наглядової ради.

Діючий заступник голови правління ВАТ АБЗ Олексій Гужва стверджує: протокол останнього, незаконного, засідання наглядової ради, яким керуються рейдери – чистої води фальсифікат.

– На засідання, яке мер чомусь проводив у своєму службовому кабінеті, не був допущений один із членів наглядової ради, – розповідає Олексій Гужва. – Однак в протоколі вказано, що рішення прийняте одноголосно всіма трьома її членами.

Чоловік каже, напередодні таке ж засідання відбулось на території АБЗ, однак питання зміни керівництва не було підтримане радою. Відповідно, неправомірними були й дії начальника реєстраційного центру, який здійснив реєстрацію нового директора у ЄДР на основі фальсифікованої документації.

Чому аж така увага міського голови прикована до невеликого і небагатого підприємства, яке орендує обладнання у приватних фірм, залишається лише здогадуватись.

Новий керівник заводу Олег Марасін – не місцевий. Нині до Черкас приїздить зі столиці, однак добре знаний у Запоріжжі. За останні півтора десятиліття його ім’я двічі фігурувало у кримінальних справах.

На місце події була викликана слідчо-оперативна група, тому надалі у спірному питанні будуть розбиратися ще й правоохоронці.

Діюче ж керівництво, яке намагаються усунути, каже: буде відстоювати завод до останнього.

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x