ЕКОНОМІКА


Новина із категорії: Економіка, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Ціну на проїзд в черкаських тролейбусах не підвищують

Дата: 5-06-2018, 10:40.

Ціну на проїзд в черкаських тролейбусах не підвищують Виконавчий комітет зняв із порядку денного питання щодо підвищення плати за проїзд у тролейбусах, а також облаштування сезонної торгівлі баштанними культурами. Повідомляє кореспондент «Нової Доби».

Виконком ще не дійшов узгодженого рішення щодо цих питань, тому пропозицію зняти питання зробив міський голова Анатолій Бондаренко.

Нагадаємо, у квітні виконком проголосував за початок проходження регуляторної процедури, внаслідок якої зросте проїзд у тролейбусах. Згідно з рішенням виконкому, проїзд має зрости з 2 до 3 грн.

Директорка департаменту економіки та розвитку Ірина Удод зазначає, що керівництво КП «Черкасиелектротранс» уже не раз зверталось із проханням підвищити тариф. На її переконання, новий тариф є обґрунтованим.

Теги: черкаси, черкаська область, тролейбуси, ціни, підвищення ціни, міськвиконком


Черкаси наживо

Місцевий фотограф Олександр Рибалка зробив світлини мешканців дитбудинків, будинків сімейного типу та інтернатів Черкас та області. Автор робіт
У День захисту дітей, черкасцям продемонструють унікальний фотопроект. Для нього місцевий фотограф Олександр Рибалка зробив світлини мешканців
Котяча дружба ...
Владислав Бедринець, RSS
16+ Про це… ...
Борис Юхно, RSS
Про хрущовки ...
Борис Юхно, RSS
Зачинені двері ...
Анна Сакун, RSS