КРИМІНАЛ


Новина із категорії: Кримінал, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

У Черкасах повернули незаконно орендоване приміщення закладу освіти

Дата: 8-06-2018, 19:32.

У Черкасах повернули незаконно орендоване приміщення закладу освіти Господарським судом Черкаської області визнано недійсним договір оренди частини приміщення закладу освіти та зобов’язано підприємця повернути орендоване приміщення, що використовувалося не для освітніх цілей. Про це «Новій Добі» стало відомо з прес-служби прокуратури Черкаської області.

Прокуратурою установлено, що без проведення конкурсу та оцінки майна однією із сільських рад Корсунь-Шевченківського району передано в оренду приватному підприємцю частину приміщення навчально-виховного комплексу для торгівлі промисловими товарами. Відповідно договір і подальше користування спірним майном відбувалися всупереч законодавчій забороні використовувати приміщення дитячих закладів винятково для роботи з дітьми.

Реагуючи на порушення, прокурор звернувся до суду з позовом про визнання недійсним договору оренди та повернення майна.

На цей час у провадженні судів перебуває 6 позовних заяв органів прокуратури області щодо визнання недійсними договорів оренди та повернення майна закладів освіти загальною вартістю понад 2 млн. грн.

Питання щодо збереження майна закладів освіти перебуває на постійному контролі органів прокуратури.

Теги: черкаси, черкаська область, господарський суд, оренда приміщення, заклади освіти, повернення майна, прокуратура


Черкаси наживо

Місцевий фотограф Олександр Рибалка зробив світлини мешканців дитбудинків, будинків сімейного типу та інтернатів Черкас та області. Автор робіт
У День захисту дітей, черкасцям продемонструють унікальний фотопроект. Для нього місцевий фотограф Олександр Рибалка зробив світлини мешканців
Котяча дружба ...
Владислав Бедринець, RSS
16+ Про це… ...
Борис Юхно, RSS
Про хрущовки ...
Борис Юхно, RSS
Зачинені двері ...
Анна Сакун, RSS