У Черкаському зоопарку рекордний «бебі-бум» (ВІДЕО)

Дата: 11-06-2018, 15:04

У Черкаському зоопарку рекордний «бебі-бум» (ВІДЕО)
У 2018 році весняний приплід у Черкаському зоопарку став рекордним серед інших українських звіринців. За останній час чисельність мешканців збільшилася за рахунок появи на світ маленьких оленів, косуль, кіз, хамелеонів, а також великої кількості птахів. Про це «Нова Доба» дізналася із сайту «Сегодня».

Нещодавно в зоопарку, зовсім несподівано, на очах у відвідувачів з’явився маленький лемур.

– У нас розмножується близько 25% тварин, що є високим показником. У різних зоопарках вони (показники приплоду – ред.) коливаються від 10% до 15%, – говорить директор звіринця Євген Ван.

Поповнення й у так званому «тактильному зоопарку», де звірят та тварин можна годувати з рук. Приріст у черкаському звіринці один із найбільших в Україні. Працівники запевняють: для тварин створюють умови, наближені до природних, і для кожного підбирають індивідуальний раціон.

– До нас прийшла відвідувачка і сказала, що у нас народився малюк. Кажу, що не може такого бути. Вона ніби не вагітна була, не видно було по ній. Коли прийшли, і правда – сидить маленький у неї, – розповіла працівниця Віра Гнідаш.Невдовзі у зоопарку очікують поповнення у родинах мавп, оленів, ланей та гадюк.

Фото та відео «5 каналу».

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода