ЕКОНОМІКА


Новина із категорії: Економіка, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Який розмір щомісячної готівкової виплати пільг із оплати проїзду в Черкасах?

Дата: 13-06-2018, 13:22.

Який розмір щомісячної готівкової виплати пільг із оплати проїзду в Черкасах? На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 14.03.2018 № 197 «Деякі питання надання пільг у готівковій формі з оплати проїзду усіма видами транспорту загального користування на міських, приміських та міжміських маршрутах» розроблено розпорядження обласної державної адміністрації щодо визначення розміру щомісячної готівкової виплати пільг з оплати проїзду. Про це повідомляє прес-служба Черкаської ОДА.

Відповідно до цієї постанови розмір щомісячної готівкової виплати визначається шляхом множення середньої вартості проїзду у міському комунальному транспорті в області на 30 поїздок.

Оскільки в області діє єдине комунальне підприємство – КП «Черкасиелектротранс» Черкаської міської ради, вартість проїзду у якому 2 грн, – розмір щомісячної готівкової виплати пільг відповідно до формули складає: 2 грн * 30 поїздок = 60 грн.

Слід зауважити, що постановою передбачено збільшення цього розміру окремим категоріям громадян. Зокрема пільговикам, які відповідно до законодавства мають право на пільги з оплати проїзду на міжміських маршрутах загального користування, розмір щомісячної виплати збільшується на 20% і складає 72 грн. Особам з інвалідністю І групи та дітям з інвалідністю (крім дітей до 6 років) виплата здійснюється у подвійному розмірі, тобто 144 грн. Для осіб з інвалідністю І, ІІ груп та дітей з інвалідністю (крім дітей до 6 років), які навчаються у закладах загальної середньої, професійної (професійно-технічної) та вищої освіти або проходять реабілітацію, розмір щомісячної готівкової виплати додатково збільшується вдвічі – 288 грн.

У разі зміни вартості однієї поїздки у міському комунальному транспорті розмір щомісячної готівкової виплати переглядається.

Важливо! Органи місцевого самоврядування мають право приймати рішення щодо збільшення кількості поїздок та розміру суми щомісячної готівкової виплати.

Передбачається, що затверджений механізм надання у готівковій формі пільг з оплати проїзду усіма видами міського, приміського та міжміського транспорту за рахунок відповідних місцевих бюджетів діятиме у разі прийняття такого рішення органами місцевого самоврядування. У разі неприйняття такого рішення відповідні пільги продовжуватимуть надаватись у безготівковій формі.

Теги: черкаси, черкаська область, Черкасиелектротранс, пільги з оплати проїзду, вартість проїзду, проїзд у громадському транспорті


Черкаси наживо

Місцевий фотограф Олександр Рибалка зробив світлини мешканців дитбудинків, будинків сімейного типу та інтернатів Черкас та області. Автор робіт
У День захисту дітей, черкасцям продемонструють унікальний фотопроект. Для нього місцевий фотограф Олександр Рибалка зробив світлини мешканців
Котяча дружба ...
Владислав Бедринець, RSS
16+ Про це… ...
Борис Юхно, RSS
Про хрущовки ...
Борис Юхно, RSS
Зачинені двері ...
Анна Сакун, RSS