СУСПІЛЬСТВО


Новина із категорії: Новини » Суспільство

Роздрукувати        Друкована версія

1864 порушення під час перевезень вантажів виявлено на Черкащині

Дата: 14-06-2018, 16:00.

1864 порушення під час перевезень вантажів виявлено на Черкащині Однією з причин поганих автомобільних доріг в Україні називають масові порушення правил перевезень великогабаритних вантажів. Останнім часом працівники управління Укртрансбезпеки у Черкаській області посилили державний габаритно-ваговий контроль на дорогах загального користування. Щодня працівники управління перевіряють по кілька десятків транспортних засобів, виявляючи перевезення вантажу з перевищенням вагових обмежень. Повідомляє Урядовий кур’єр.

Як повідомили в управлінні, тільки за п᾽ять місяців нинішнього року перевірено близько 9 тисяч автомобілів. Виявлено 1864 порушення законодавства у сфері автомобільного транспорту. Згідно зі складеними актами про перевищення нормативних вагових параметрів сплачено штрафів та плати за проїзд дорогами загального користування більш як півтора мільйони гривень.

Працівники управління Укртрансбезпеки у Черкаській області разом із представниками Служби автомобільних доріг та ДП «Черкаський автодор» перевірили хід будівельних робіт на майданчику для розміщення пункту габаритно-вагового контролю, його технічного оснащення на автодорозі Н-16 (Золотоноша – Умань). За результатами обстеження, комісія встановила, що будівництво, технічне оснащення та благоустрій ще потребують додаткових зусиль для приведення майданчика у відповідність до вимог, передбачених Порядком здійснення габаритно-вагового контролю.


Теги: черкаси, черкаська область, вантаж, великогабаритний транспорт, перевірка, порушення


Черкаси наживо

Місцевий фотограф Олександр Рибалка зробив світлини мешканців дитбудинків, будинків сімейного типу та інтернатів Черкас та області. Автор робіт
У День захисту дітей, черкасцям продемонструють унікальний фотопроект. Для нього місцевий фотограф Олександр Рибалка зробив світлини мешканців
Котяча дружба ...
Владислав Бедринець, RSS
16+ Про це… ...
Борис Юхно, RSS
Про хрущовки ...
Борис Юхно, RSS
Зачинені двері ...
Анна Сакун, RSS