СУСПІЛЬСТВО


Новина із категорії: Новини » Суспільство

Роздрукувати        Друкована версія

Ремонт автошляху М-12 у Христинівському районі контролють

Дата: 18-06-2018, 17:00.

Ремонт автошляху М-12 у Христинівському районі контролють На автодорозі загального користування державного значення М-12 Стрий–Тернопіль–Кропивницький–Знамʼянка у Христинівському районі продовжуються роботи з поточного середнього ремонту. Повідомляють в прес-службі ЧОДА.

На ділянці автодороги км 513+515-км 519+415 закінчено роботи зі вспушування органо-мінеральної суміші, на ділянці км 520+800 – км 525+000 – влаштовано вирівнюючий шар асфальтобетонного покриття.
На ділянці автодороги М-12 км 515 закінчено роботи з регенерації основи дорожнього одягу за технологією «холодний ресайклінг» із заміною всього конструктиву дорожнього одягу. На ділянці км 536+100-км 540+800 закінчуються роботи із влаштування верхнього шару асфальтобетонного покриття (ЩМА-20).
Окрім того, проводяться роботи із укріплення та планування узбіч, ведеться обрізання порослі та обрізка крон дерев. Також проводиться демонтаж старих павільйонів громадського транспорту для встановлення нових сучасних павільйонів.
Постійний технічний нагляд за проведенням робіт здійснюється спеціалістами відділу якості, технічного контролю та нових технологій і Лабораторії з контролю якості Служби автомобільних доріг у Черкаській області та ДП «Дорожній контроль якості».
Частина автодороги державного значення М-12 Стрий–Тернопіль–Кропивницький–Знамʼянка в області є частиною транснаціонального транспортного коридору «GO Highway», який поєднує українські чорноморські порти Одеси та Миколаєва з польськими портами на Балтійському морі у Гданську та Гдині. Протяжність автомобільної дороги М-12 у рамках транснаціонального транспортного коридору «GO Highway» у межах Черкаської області складає 37 км.


Теги: черкаси, черкаська область,


Черкаси наживо

Чотири роки тому у цей день загинув полковник Ігор Момот. Тоді вперше з російського боку стріляли по Україні з «Градів». Посмертно йому присвоїли
Місцевий фотограф Олександр Рибалка зробив світлини мешканців дитбудинків, будинків сімейного типу та інтернатів Черкас та області. Автор робіт
Нестандартна бабуся ...
Валерія Тімергаліна, RSS
На безкраїй ниві афоризму… ...
Володимир Даник, RSS
Нічний гість ...
Анна Сакун, RSS
Одна з пісень Висоцького ...
Володимир Даник, RSS
І це теж мине ...
Сніжана Калюжна, RSS