КРИМІНАЛ


Новина із категорії: Новини » Кримінал

Роздрукувати        Друкована версія

Чоловік на Черкащині підробив заповіт

Дата: 5-07-2018, 16:02.

Чоловік на Черкащині підробив заповіт Завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом вчинення кримінальних правопорушень, передбачених. 3 ст. 358 КК України(підроблення офіційного документа, з метою використання його підроблювачем, вчинене за попередньою змовою групою осіб), ч. 4 ст. 358 КК України (використання завідомо підробленого документа), ч. 3 ст.15, ч. 1 ст. 190 КК України(незакінчений замах на придбання права на майно шляхом обману (шахрайство). Про це «Нова Доба» дізналася із прес-служби Золотоніської місцеої прокуратури.

Досудовим розслідування встановлено, що житель Драбівського району, перебуваючи в приміщенні однієї із сільських рад, діючи з прямим умислом спрямованим на підроблення офіційного документа, а саме заповіту, з метою використання його в подальшому для отримання права власності на майно шляхом обману, а саме на дві земельні померлої в графі «Підпис заповідача» та рукописні написи «Текст заповіту прочитаний мною особисто, його зміст та умови відповідають дійсним моїм намірам» у двох примірниках заповіту на свою користь.

Він же, продовжуючи свій злочинний умисел спрямований на придбання права власності на майно шляхом обману, а саме на дві земельні ділянки по 2,61 га кожна та житловий будинок, достовірно знаючи що офіційний документ, а саме заповіт є підробленим, подав до суду позовну заяву «Про визначення додаткового строку для подання заяви про прийняття спадщини», та додав до неї в якості додатку копію підробленого заповіту на свою користь, однак з причин, що не залежали від його волі, не вчинив у сіх дій які вважав необхідними для доведення злочину до кінця, а саме у зв’язку із поданням сільським головою до органів прокуратури повідомлення про вчинення кримінального правопорушення.

Обвинувальний акт за вказаним фактом направлено до суду та вказаній особі загрожує покарання у вигляді обмеження волі до 5 років.

Теги: черкаси, черкаська область,


Черкаси наживо

Чотири роки тому у цей день загинув полковник Ігор Момот. Тоді вперше з російського боку стріляли по Україні з «Градів». Посмертно йому присвоїли
Місцевий фотограф Олександр Рибалка зробив світлини мешканців дитбудинків, будинків сімейного типу та інтернатів Черкас та області. Автор робіт
Нестандартна бабуся ...
Валерія Тімергаліна, RSS
На безкраїй ниві афоризму… ...
Володимир Даник, RSS
Нічний гість ...
Анна Сакун, RSS
Одна з пісень Висоцького ...
Володимир Даник, RSS
І це теж мине ...
Сніжана Калюжна, RSS