Прес-центр газети «Нова Доба» відкритий для проведення семінарів, «круглих столів», прес-конференцій та «гарячих ліній». Звертайтеся за телефоном: (0472) 33-26-24

Студенти з 20 міст України та 30 волонтерів зі США з’їдуться до Черкас на фестиваль Speak Out 2018

Дата: 6-07-2018, 11:19

Студенти з 20 міст України та 30 волонтерів зі США з’їдуться до Черкас на фестиваль Speak Out 2018
Із 9 по 15 липня у Черкасах пройде фестиваль активної молоді Speak Out. Майже 300 студентів зі всієї України та 30 волонтерів зі США з'їдуться до Черкас, аби взяти в ньому участь. Ідея заходу ‒ вивчення англійської з носіями мови.

Це вже четвертий фестиваль, що організовує всеукраїнський студентський рух Campus Ukraine. Основна мета проекту - самовизначення та розвиток молоді, залучення студентів до волонтерства, соціальної діяльності та активної життєвої позиції.

Для проведення проекту організатори щораз обирають нове місто, аби молодь відкривала для себе Україну. Цьогоріч студенти будуть знайомитися із Черкасами. Передували їм Моршин, Трускавець та Вінниця. Фестиваль відбуватиметься за сприяння Черкаської міської ради та ЧНУ ім. Б. Хмельницького.

Програма Speak Out охоплює:
- вивчення англійської з носіями;
- спортивні турніри;
- соціальні акції;
- соцопитування за європейськими тестами;
- молодіжні вечори в Долині троянд (свято барв, вершковий батл, американо-українська вечірка, гала-концерт).

У понеділок, 9 липня об 11.00 у прес-центрі газети «Нова Доба» відбудеться прес-конференція організаторів фестивалю Speak Out 2018. Запрошуємо до участі усі зацікавлені ЗМІ.
Адреса: вул. Хрещатик, 223, прес-центр газети «Нова Доба».

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода