СУСПІЛЬСТВО


Новина із категорії: Новини » Суспільство

Роздрукувати        Друкована версія

Ведучого ОДТРК "Рось" зняли з ефіру через невідповідну зовнішність журналіста

Дата: 5-11-2013, 13:24.

Ведучого ОДТРК "Рось" зняли з ефіру через невідповідну зовнішність журналіста У Черкаській ОДТРК «Рось» від ролі ведучого соціально-політичного ток-шоу «Країна, яка нам потрібна» відсторонили автора програми Валентина Чернявського. Як пояснив в коментарі «Новій Добі» сам журналіст каже, що наразі серед редакторів програм телеканалу шукають нового ведучого для проекту. Журналіст зазначив, що генеральний директор ОДТРК в особитстій розмові з ним причиниою відсторонення назвав «безграмотність та невідповідність зовнішності формату передачі». Хоча за більш ніж рік виходу в ефір програми жодних нарікань з боку керівництва на ці аспекти не було.

– Форматом програми «Країна, яка нам потрібна» передбачено обговорення гострих для Черкащини тем в прямому ефірі. Те, що вона у такому вигляді, не потрібна новому керівництву каналу, стало зрозуміло ще у середині жовтня, – каже Валентин Чернявський. - Тоді не відбувся ефір ток-шоу, запланований на 17 жовтня 2013 року і присвячений початку виборчої кампанії – 2013. На ефір ми запросили КВУ та інших експертів з цього питання, громадські організації. Чому зняли? Як нам пояснили, тому, що ми не запросили на ефір представника ЦВК у Черкаській області. Хоча такої посади не існує в природі. А ОВК на той час ще не сформували.

Того дня замість звичної гостро-аналітичної «Країни, яка нам потрібна» в ефір вийшла телепрограма про реалізацію соціальних ініціатив Президента на Черкащині. А за кілька днів потому заяву на звільнення написав адміністратор та гостьовий редактор ток-шоу Денис Колесник. На своїй сторінці у «Фейсбук» причиною звільнення він назвав «небажання у найближчі 2 місяці працювати у форматі однобокого «позитивного рупора» на користь сумнозвісної «Хімічної Королеви».
– Всі теми в програмі ми намагалися висвітлювати різнобічно, – додав Валентин Чернявський. – Експертів і небайдужих запрошували з кожної сторони питання чи конфлікту. Жителі області могли задати питання як у прямому ефірі, так і на черкаському форумі.

Після зірваного ефіру 17 жовтня програма у звичному форматі виходила ще двічі. Як кажуть журналісти, замість «живих» ефірів це були записи." 24 жовтня був прямий ефір з Державною виконавчою службою. Останню ж передачу гендиректор «Росі» Олександр Трухманов перервав посеред трансляції.

– Серед гостей на трибуні тієї програми був Олександр Радуцький, – пояснив Валентин Чернявський. – Він активно брав участь у програмі. Ставив спікерам багато запитань по темі програми, що стосувалася проблемних іпотечних кредитів. Керівництво телеканалу розцінило це як передвиборну агітацію кандидата, який на момент ефіру уже був зареєстрований у ЦВК. Але справа в тому, що це був повтор програми, записаної на початку серпня. В титрах програми Радуцький був зазначений як директор комунального підприємства та депутат міської ради. А за законом, якщо політик не виголошує прямих закликів голосувати за себе, то це не є агітацією.

Наразі програма, героїв якої цитували всі черкаські ЗМІ, шукає своє обличчя. Але Валентин Чернявський запевнив, що має твердий намір боротися з цензурою до кінця.

Теги: черкаси, черкаська область,


Черкаси наживо

День пухнастих та вусатих. 17 лютого частина Європи відзначаэ День котів. Журналісти познайомили глядачів із колоритними черкаськими чотирилапими.
Після танення снігу деякі черкаські вулиці перетворюються на ставки. На незаасфальтованих ділянках утворюються глибокі ями. Така ситуація виникла й
Поет із Ковалівки ...
Володимир Даник, RSS
Про свято Стрітення ...
Сергій Мошенський, RSS
Пісні чужої війни ...
Владислав Бедринець, RSS
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o